Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині відбулася чергова сесія районної ради
09 листопада 2018, 11:32 Друк

1541761718 dsc 11509 листопада у Чигирині відбулася чергова сесія районної ради. Захід провела голова Чигиринської районної ради Валентина Алєксєєвець. У роботі пленарного засідання прийняли участь керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ і організацій та сільські голови району.

Про це повідомили у прес-службі Чигиринської РДА.

Уході засідання депутати опрацювали та затвердили програму медикаментозного забезпечення хворих із трансплантованими органами та тканинами на 2018-2020 роки, програму організації рятування людей на водних об'єктах Чигиринського району на 2019 - 2023 роки та Програму поліпшення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Чигиринський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Чигиринської районної ради» на 2018-2020 роки. Внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, а також доповнення до районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки та до комплексної програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення місцевого матеріально – технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2018-2020 роки.

Розглянули та затвердили технічні документації з грошової оцінки земельних ділянок, Статут Чигиринського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 1 ім. Б. Хмельницького, хід виконання Програми роботи з обдарованною молоддю Чигиринщини на 2016-2020 роки, а також погодили призначення Малярчук Н.І. на посаду директора Матвіївського навчально-виховного комплексу.

На завершення народні обранці розглянули питання управління майном районної комунальної власності.

З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині відбулася чергова сесія районної ради