Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині кожен п’ятий працівник підприємства отримує понад 10 тис. грн зарплатні
05 грудня 2018, 08:29 Друк

гроші - у гаманціУ Головному управлінні статистики в Черкаській області порахували, що серед 214,5 тис. працівників (обстеженню підлягали підприємства, установи та організації із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб), які у вересні 2018р. відпрацювали 50% і більше робочого часу, 15,5 тис. осіб (7,2%) мали нарахування в межах 3723 грн. (мінімальна заробітна плата, що діяла у вересні 2018р.).

Найбільша частка працівників із зазначеними нарахуваннями спостерігалася у видах діяльності з низьким рівнем середньої заробітної плати: поштовій та кур`єрській діяльності (кожний другий зайнятий у цьому виді діяльності), діяльності у сфері творчості, мистецтва і розваг (майже кожний четвертий), наданні інших видів послуг (майже кожний шостий), тимчасовому розміщуванні й організації харчування (кожний сьомий).

Загалом 65,6% працівників отримали заробітну плату, яка не перевищила середній рівень по області (у вересні – 7578 грн). Водночас у кожного п’ятого працівника заробітна плата була більше 10000 грн.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині кожен п’ятий працівник підприємства отримує понад 10 тис. грн зарплатні