Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Понад 732 тисячі черкащан обрали сімейного лікаря
06 грудня 2018, 11:16 Друк

лікарняВ області продовжують національну кампанію "Лікар для кожної сім’ї". Нині вже уклали декларації понад 732 тисячі черкащан. Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

У системі ж "eHealth" зареєстровані 688 лікарів. З ними можна підписати декларацію на отримання первинної медичної допомоги.

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Олег Найдан каже: "Зауважу, що закладам охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу, необхідно закінчити підписання договорів з Національною службою здоров’я України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій до кінця року".

Так, сьогодні з Національною службою здоров’я України підписали договори 24 заклади охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу, та один ФОП – сімейний лікар м. Христинівка.

Оплата послуг закладів, які уклали договори із Нацслужбою здоров’я, у 2018 році – поки триває перехід від однієї моделі фінансування до іншої – відбувається одночасно за двома принципами. На пацієнтів, які підписали декларації з лікарями цих закладів, за річним тарифом на послуги. Медзаклади, що ще не підписали договори з Нацслужбою здоров’я, продовжують фінансуватися по субвенції.

Втім, із 2019 року вона надходити вже не буде. Фінансування надаватиметься безпосередньо Нацслужбою здоров’я.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Понад 732 тисячі черкащан обрали сімейного лікаря