Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В області зафіксували майже 400 випадків захворювання на кір
02 січня 2019, 12:16 Друк

кірЗа результатами щотижневого моніторингу захворюваності на кір в області з лабораторним супроводом, що здійснюється Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України», з початку року, станом на 27.12.2018 року зареєстровано 374 випадки кору, інтенсивний показник на 100 тис. населення – 30,7.

За останні три тижні відмічається загострення епідемічної ситуації з захворюваності на кір в області, загалом захворіло 59 осіб. В основному на кір хворіє доросле населення, зокрема студентська молодь, військовослужбовці та інші.

Захворювання реєструвалось на 21 адміністративній території, зокрема: м. Черкаси – 65 випадків, м. Умань – 60, Жашківському районі – 57, , Золотоніському районі – 42, Городищенському районі 34, Уманському районі – 22, Черкаському районі -15, Канівському районі – 14, , К.-Шевченківському та Тальнівському районах по 11, Лисянському районі – 9, м. Сміла, Смілянському та Кам’янському районах по 5, Звенигородському, Драбівському, Чорнобаївському районах по 4, Маньківському районі – 3, Христинівському районі – 2 випадки, м. Ватутіне та Монастирищенському районі по 1 випадку.

Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» спільно з лікувальною мережею та органами державної влади і місцевого самоврядування в осередках проведені відповідні протиепідемічні і профілактичні заходи.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В області зафіксували майже 400 випадків захворювання на кір