Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні змінили норми щодо міжнародних посилок (інфографіка)
02 січня 2019, 10:19 Друк

23d8ee6-posylki-primer-original1 січня в Україні стартували нові правила щодо податків на іноземні посилки. Закон передбачає сплату ПДВ (20%) та 10% мита з суми, що перевищує ліміт на  усі товари з-за кордону вартістю понад 100 євро.

Однак, до 30 червня 2019 року діятиме перехідний період з обмеженням в 150 євро. Ліміт у 100 євро запрацює з 1 липня, передає ЕП.

Згідно нового законодавства, оператори поштового зв’язку та експрес-перевізники стають податковими агентами та почнуть займатись як нарахуванням, так і сплатою зобов’язань з ПДВ для таких відправлень.

Нагадаємо, 22 листопада Верховна Рада України підтримала зниження порогу безмитного ввезення товару та скасувала правило «трьох посилок». Спікер парламенту Андрій Парубій заявив, що прийняття законопроекту необхідно для забезпечення збалансованості доходів держбюджету на 2019 рік. А 10 грудня президент України Петро Порошенко поставив підпис під відповідним законом №9260. Ним встановлюються жорсткіші правила оподаткування міжнародних посилок та збільшуються ставки акцизного податку на тютюнову продукцію.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні змінили норми щодо міжнародних посилок (інфографіка)