Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині відбулося перше засідання районної ради регіонального розвитку
03 січня 2019, 18:16 Друк

1546528034 6Сьогодні, 3 січня, в Чигиринському районі відбулось перше засідання районної Ради регіонального розвитку, яка створена розпорядженням райдержадміністрації від 03 грудня 2018 року. До складу Ради увійшли керівники району, структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, сільські голови.

Про це повідомили у прес-службі Чигиринської РДА.

Відкрив засідання Ради регіонального розвитку голова райдержадміністрації Володимир Клименко.

- Кожен з вас всебічно знає стан справ у галузі чи на відповідній території, тому потрібно об’єднати зусилля і разом розробити Перспективний план розвитку Чигиринського району на 2019 -2021 роки, який повинен відповідати основним напрямкам розвитку району. Разом з об’єднаними територіальними громадами ми зобов’язані рухатися в одному напрямку, оскільки розвиток району – наше першочергове і спільне завдання. Пріоритетними напрямками у нашому районі мають стати розвиток сільськогосподарського та промислового виробництва, створення сільськогосподарських кооперативів, розвиток мережі навчальних закладів, опорних шкіл, закладів охорони здоров’я, створення спортивних майданчиків та організація безпеки громадян та інше, - звернувся до присутніх Володимир Андрійович.

Головною темою засідання стало питання щодо підсумків соціально-економічного розвитку району впродовж 2014-2018 років та перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки.

Про соціально – економічний розвиток району доповіла начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Олена Яковенко.

- Наразі в районі триває процес децентралізації. У 2018 році створено дві об'єднані територіальні громади та пройшли перші вибори в Чигиринську та Медведівську ОТГ, до яких увійшли 17 населених пунктів Чигиринського району.

Головним завданням реформи децентралізації є створення комфортних умов для проживання громадян, надання їм якісних та доступних публічних послуг, - зазначила Олена Іванівна.

Також кожен керівник доповів про стан справ у відповідній галузі району та надав пропозиції до перспективного плану розвитку району на 2019-2020 роки.

Підводячи підсумок районної Ради регіонального розвитку, Володимир Андрійович зазначив: «Сьогоднішня розмова була плідною і конструктивною. Кожна пропозиція та зауваження були почуті та знайдуть свою реалізацію в житті. Також ми чекаємо нові пропозиції щодо розвитку Чигиринського району в найближчому майбутньому. Всі вони будуть розглянуті, систематизовані та включені до Стратегії розвитку нашого району на 2019 - 2021 роки, а також подані для узагальнення до Стратегії розвитку Черкаської області на цей період».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині відбулося перше засідання районної ради регіонального розвитку