Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині обрали переможця у профорієнтаційному КВК
03 січня 2019, 21:21 Друк

прорпНа Чигиринщині в рамках проведення акції «Випускник 2019» за ініціативи районної філії Черкаського обласного центру зайнятості та відділу освіти районної державної адміністрації проведено профорієнтаційний КВК «Обери професію».

Про це повідомили у прес-службі Чигиринської міськради.

Головним конкурсним завданням учасників команд «Чигиринські работяги» та «Ми з майбутнього» – учнів Чигиринського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2" було презентувати професії та спеціальності, що є актуальними на ринку праці регіону.

З вітальним словом до учнівської молоді звернулася директор районної філії Світлана Коршунова, яка зазначила, що правильний та виважений вибір професії є запорукою впевненості в майбутньому. «Коли людина займається улюбленою справою, є затребуваною та має гідну заробітну плату – це найкращий шлях до того, щоб любити життя», - наголосила вона.

Змагання між учасниками протягом п’яти конкурсних етапів проходило у напруженій боротьбі. У ході завдань «Візитівка», «Конкурс капітанів» та «Домашня робота» молодь звернула увагу глядача на важливість правильного вибору професійного фаху.

Переможцем КВК «Обери професію» з мінімальною перевагою було обрано команду «Ми з майбутнього».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині обрали переможця у профорієнтаційному КВК