Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Середня зарплата по Черкащині на кінець року досягла майже 8 тис. грн
08 січня 2019, 09:34 Друк

гроші - великіСередня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у листопаді 2018р. становила 7759 грн, що у 2,1 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн) і склала 99,2% до жовтня 2018р. та 121,5% до листопада 2017р.

Про це повідомляє Головне управління статистики в Черкаській області.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися професійна, наукова та технічна діяльність, фінансова та страхова діяльність, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,3–2,2 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, виробництві електричного устатковання,  діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 59% від середнього рівня по економіці.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Середня зарплата по Черкащині на кінець року досягла майже 8 тис. грн