Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В області прогнозують відлигу
28 січня 2019, 11:19 Друк

відлигаСічень стійко підтримував зимові процеси у нашому регіоні, тому закінчується висотою снігу 40-50 см, що у 4-5 разів вище норми та значними запасами води у снігу, які на сьогодні 80-130 мм. Це найбільші запаси води у снігу за останні 30 років і є рідкістю для Черкащини.

Востаннє такі запаси спостерігалися у 2010 р., але пізніше у лютому-березні. Промерзання ґрунту незначне, 10-12 см, тому загрози для озимини немає. Товщина льоду на Кременчуцькому водосховищі 30 см.

За прогнозом обласного гідрометцентру, у найближчі дві доби внаслідок проходження атмосферних фронтів, слід чекати невеликих опадів, переважно у вигляді дощу, а також підвищення температури вдень до 0-5º тепла, вночі 3º морозу – 2º тепла. Така погода протримається до кінця поточного тижня.

При такій синоптичній ситуації сніг буде поступово танути, тому в понижених формах рельєфу окремих населених пунктах області і на вулицях Черкас рух пішоходів та транспорту ускладнюватиметься талими водами та шарами льоду на земній поверхні. Посилюватиметься небезпека снігових зсувів з дахів, утворення і падіння бурульок. Відлига послабить лід на водних об’єктах області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В області прогнозують відлигу