Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринську районну лікарню реорганізовують
28 січня 2019, 09:49 Друк

1548420385 dsc 130125 січня 2019 року голова районної ради Валентина Алєксєєвець провела пленарне засідання позачергової сесії Чигиринської районної ради. Розпочали роботу депутати із розгляду бюджетних питань. За результатами обговорення депутати одноголосно внесли зміни та доповнення до районного бюджету на 2018 та 2019 роки.

Про це повідомили у прес-службі Чигиринської РДА.

Також в ході роботи пленарного засідання головний лікар Чигиринської ЦРЛ Ігор Огиренко ознайомив депутатів з питанням реформування вторинної ланки медицини району в комунальне некомерційне підприємство. Зокрема, Ігор Григорович зауважив, що перетворення медичних закладів з бюджетних на комунальні некомерційні підприємства є обов’язковою умовою запровадження нового механізму фінансування, що сприятиме збільшенню господарської та фінансової самостійності та управлінської гнучкості комунальних закладів охорони здоров’я.

В результаті жвавого обговорення даного питання депутати прийняли відповідне рішення, яке дало старт в реорганізації центральної районної лікарні шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Чигиринська центральна районна лікарня» Чигиринської районної ради.

Окрім того, народні обранці розглянули ряд питань щодо управління майном районної комунальної власності. Зокрема, погодили передачу закладів освіти, культури та охорони здоров’я до Чигиринської міської ради ОТГ, затвердили кошторис доходів та видатків КП «Господарське управління Будинку рад» та розцінки по наданню ним послуг на 2019 рік, а також внесли зміни до складу постійних комісій районної ради.

Всі питання, що виносилися на розгляд позачергової сесії, попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринську районну лікарню реорганізовують