Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині намагаються вирішити ситуацію в одному з навчальних закладів
05 лютого 2019, 11:01 Друк

1549349364 24 лютого голова районної державної адміністрації Володимир Клименко провів зустріч з ініціативною групою батьків, діти яких навчаються в Чигиринському НВК I-III ступенів №2 щодо врегулювання проблемної ситуації, яка склалася у навчальному закладі.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Чигиринської РДА.

Під час конструктивної розмови батьки акцентували увагу на ситуації, що склалася з ремонтом покрівлі Чигиринського НВК №2, зупинилися на питанні дотримання температурного режиму в навчальному закладі та звернули увагу на інші проблемні питання функціонування навчального закладу, а саме: розчищення доріг та водовідведення талого снігу біля навчального закладу у зв’язку з погіршенням погодних умов; харчування дітей; пропорційний розподіл коштів між навчальними закладами району; підвіз дітей шкільним автобусом; стан приміщення спортивної школи району тощо. 

- Ситуація, що склалася довкола НВК №2 – вийшла з-під контролю. Той факт, що вона не була вирішена вчасно та якісно – персональна відповідальність певних керівників на місцях. І як результат, відповідні особи понесли за свою бездіяльність відповідне покарання у вигляді звільнення. Як виявилося з часом, через невиконання посадових обов’язків керівника, який відповідав за галузь освіти в районі, постраждали діти, що і доводить сьогоднішня наша зустріч, - зазначив Володимир Клименко.

Керівник району подякував батькам за їх активну громадську позицію та зазначив, що бере ситуацію під особистий пильний контроль.

Також очільник району здійснив робочу поїздку до НВК №2, під час якої здійснено огляд котельні та приміщення школи. Директор НВК №2 продемонстрував стан приміщення та акцентував увагу на проблемних питаннях, які потребують вирішення. 

За результатами зустрічі очільник району дав ряд доручень відповідним керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щодо врегулювання ситуації. Також сторони домовилися про співпрацю як з депутатами районної, так і міської рад. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині намагаються вирішити ситуацію в одному з навчальних закладів