Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Вибори-2014 як похвала дурості, або - ті ж самі яйця, тільки в профіль
22 вересня 2014, 17:42 Друк

Вибори-2014 як похвала дурості, або - ті ж самі яйця, тільки в профіль.

Автор: Ігор Бондаренко

Політики говорять однаково, і тільки вчинки показують їхнє справжнє обличчя. Найкращий екзамен на правдивість президентського гасла «Жити по-новому» - вибори до Верховної Ради 26 жовтня. А точніше – особи які будуть завойовувати голоси черкащан під президентськими прапорами. Вже перші офіційно оприлюднені прізвища президентських кандидатів підтвердили  тривожні припущення, що гасло «Жити по-новому» так і залишилося червоною фарбою на біллбордах. Адже прикриваючись високим рейтингом Порошенка до парламенту йдуть пристосуванці, любі друзі та просто перефарбовані регіонали.  І  за півтора місяці виборчої кампанії черкащани навряд чи розберуться, хто є хто. Голосуючи за обгортку гарної виборчої цукерки, люди наступні 5 років куштуватимуть гіркоту, і знову нарікатимуть на погану владу, розбиті дороги та злигодні. Але ж хто в цьому винен більше за нас самих?.. Адже «жити по-новому» - це означає бути відповідальним, не обирати бандитів, не продавати голос і т.д.

Спрямувавши народний гнів у бік подій АТО, регіонали - гречкосії забезпечують собі тихе друге пришестя.

В минулому залишилася гаряча зима, коли одіозні регіонали без охорони навіть із дому не виходили. Пересидівши хвилю народного гніву, вони вийшли на повітря і жваво штурмують черкаські округи без жодного докору сумління за свої злочини. І аналітики і журналісти пригадують, як «купували» голоси під виглядом різних договорів про допомоги у жовтні 2012 року «самовисуванці» Володимир Зубик, Антон Яценко, Геннадій Бобов, Віктор Тимошенко, Валентин Ничипоренко. Потім вони вступили до фракції Партії регіонів. і голосувала за антинародні закони від 16 січня, які викликали хвилю народного гніву і невдовзі вилились на Майдан кров’ю народних героїв Небесної сотні. Так, за одну хвилину депутати з «піднебесних небожителів» стали звичайними катами, раз і назавжди забруднивши руки у крові українського народу.

Після подій на Майдані вслід за Януковичем вони втекли з клятої партії. І зараз на всіх черкаських округах (а їх у області аж 7) склалися просто ідеальні умови для їх другого пришестя.

Щоб не дратувати народ відвертою підтримкою екс-регіоналів, служивших режиму Януковича-Тулуба, був вигаданий безпрограшний «обхідний маневр». Начебто непомітно від Блоку Порошенка – кандидати запропоновані, або самими колишніми членами Партії регіонів, або геть «нульові» кандидати, які не мають жодних шансів перемогти регіоналів. Це в них називається «розчистити округ».

Першою ластівкою, що свідчила про негласні домовленості між владою та екс-регіоналом Геннадієм Бобовим на 196 окрузі (Корсунь-Городище), стало спільне з губернатором вручення новеньких джипів для армії.   Геннадій Бобов, що голосував за диктаторські закони 16 січня, своєчасно покаявся і швиденько вискочив з ПР. А після дарування трьох джипів він тепер такий патріот, що куди нам з вами. На противагу цукровому магнату, «Батьківщина» знову виставила слабкого та невиразного Олександра Сінгаєвського, що 2 роки тому успішно «злив» Бобову виборчу кампанію. Від Блоку Порошенка, конкуренцію Бобову складе … теж своєчасно перефарбований регіонал! Депутат обласної ради Юрій Власенко, колишній голова правління ПАТ «Черкасиобленерго»,

І щуку кинули…у річку!

Ситуація в 195-му окрузі (Драбів, Чорнобай і Чигирин) узагалі викликала шок у експертів та журналістів. Проти гречкосія та активного члена Партії регіонів Володимира Зубика, Блок Порошенка виставив…його ж офіційного помічника-консультанта – Сергія Любивого. Того самого, який свого часу був активним членом осередку Партії регіонів і «прославився» активним роздаванням «виборчих наборів» і грошиків за підтримку Володимира Зубика в 2012 році. На цьому фоні особливо цинічно виглядає екс-міністр МВС Юрій Луценко, який присягався на з’їзді Блоку Порошенка - що за кожного мажоритарника він може особисто поручитися. Коли ж насправді був щирим Юрій Луценко – коли проклинав режим Януковича, чи коли благословляв на вибори помічника Зубика, який займався «купівлею голосів»? Ви не дивуєтесь, що учасників цієї злочинної схеми досі не покарано? Навіть більше – громадські активісти з сіл повідомляють: «піраміда імені Зубика живее всех живих». Єдиною реальною альтернативою проти Зубика сьогодні на окрузі може виступити жінка - самодостатня безпартійна Наталія Нетовкіна.

Огляд ситуації на 200-му окрузі в Умані теж дає підстави говорити про своєрідну «реінкарнацію» одіозних регіоналів на Черкащині. Шанси екс-регіонала Антона Яценка проскочити в парламент різко зросли, коли блок Порошенка взагалі відмовився виставляти на цей округ свого кандидата. Вочевидь, із метою координації діяльності, «Народний фронт» Яценюка та «Батьківщина» висунули відверто слабких кандидатів. Як пишуть ЗМІ, цьому допомогли дружні та бізнесові відносини Яценка із «сірим кардиналом» Арсенія Яценюка, Андрієм Іванчуком. Тому залишається сказати – ласкаво просимо, Антоне Володимировичу, до нової Верховної Ради. Буде кому малювати нові схеми викачування грошей із бюджету…

198-й округ (Сміла та Кам’янка) теж залишається ласкавим та гостинним для теперішнього депутата Віктора Тимошенка. Цьому посприяли Блок Порошенка та «Батьківщина», які виставили на противагу Віктору Анатолійовичу кандидатів, які не мають жодних шансів його перемогти. Від «Батьківщини» буде балотуватися маловідомий у районі Євген Мілованов.

Від Блоку Порошенка на округ піде «любий друзь» епохи Ющенка Юрій Кувіта. Таким чином, ще один екс-регіонал отримує всі шанси на депутатський мандат.

Особливо видовищним буде бій на 194 окрузі за голоси жителів обласного центру. Виборчу кампанію в Черкасах розпочав теракт місцевого масштабу – у п’ятницю 12-го хтось розстріляв автомобіль лідера обласної «Батьківщини» Анатолія Бондаренка. Оговтавшись від шоку, політик оголосив про своє мужнє рішення йти на вибори до Верховної Ради. Йому можна поспівчувати і навіть побажати удачі. Адже інакше ніж лобіюванням потрібних законів у парламенті, на новий «Лексус» у нашій країні не заробиш…

Без сумнівів, почесний президент «Азоту» Валентина Жуковська ще раз спробує пройти до Верховної Ради. Порівняно з 2012 роком, її позиція значно посилилася. Підприємство живе і навіть генерує потік грошей. А гроші, як відомо, багато що вирішують навіть у такому місті як Черкаси. Михайлом Поплавським це вже доведено…

Отже, за винятком кількох округів, несподіванок на виборах на Черкащині не передбачається.   Якщо люди не зрозуміють що відбувається до Ради знову вскочить збіговисько перефарбованих регіоналів, «любих друзів» Ющенка та вічно жадібних казнокрадів, що прекрасно жили при будь-якій владі. Ця команда буде пудрити мізки, малювати старі знайомі схеми викачування грошей із бюджету та скорочувати соціальні виплати. Оце і буде нове старе гасло «жити по-новому»!

А ви, шановні громадяни, і далі давайте гроші на армію, витрушуйте останні копійки на бронежилети своїм рідним, не забувайте ще й сплатити військовий податок.  А донбасяни хизуватимуться фотографіями ваших убитих синів, братів і чоловіків і сміятимуться над лохами-українцями, які подарували їм амністію. Всі сепаратисти на свободі, жодного відомого шахрая або вбивцю не посадили. А ми будемо за все платити. А може й ні? І новий Майдан може не знадобиться якщо українці дивлячись на політичний цирк «тихою сапою» проголосує за нових людей під загальним девізом: За кого завгодно тільки, не за старі обличчя.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#15 и.игорь 02.08.2015 19:48
мда граждане,почитал ваши творы смотрю а у многих *а воз ныне там*.
Включите логическое мышление вы что не видите вам опять включают аля майдан шоу,за что вы споритесь тот хорош тот плохой.Яки всраци(пардон)ударив ци и п.р.победят,наведут порядок о чем вы .
Посмотрите на общее положение в стране мощнейшие индустриальные заводы стали ,сорваны крупнейшие контракты с другими странами.Да вы хоть на ушах ходите уже ничего не поправить.
Сейчас примут закон о децентрализации нужные люди подгребут остатки госсобственности,раз делят земли и мы вуаля в 17 веке,только без Богдана.
Я полтора года назад писал особенно для майдановцев,будет еще хуже и в разы не верили ,ну и что покращення пришло?
 
 
#14 Степан 24.10.2014 22:13
Проживаю в Смілі, і особисто планую підтримати кандидатуру Милованова. Може він і маловідомий для журналістів порталу, але люди його знають у нас. Грамотний мужик!
 
 
+3 #13 Чигиринець 05.10.2014 09:56
Цитую максим залізняк:
Шановний Чуприна! Ми_чигиринці, все чітко пам'ятаєм, що Тимошенко на нашому окрузі вивчив дітей у ВНЗ, допоміг лікарням, ФАПАМ, вирішив питання початку газифікації району, допоміг насенню!!! таку роботу не провів ніхто: ні ви, ні Зубик, ні весь ваш вмісті взятий список......тому жалкужємо, що він по смілянському окгугу йде!!! Смілі повезло з Віктором Тимошенко!!!!

Не расписывайся за всех Чигиринцев! До тех пор пока вы будете оценивать работу депутата Верховного Совета тем, сколько он дал,а не какие законы были приняты при участии этого депутата,которые при их беспрекасловном исполнении,позволили многим из нас иметь достойную работу.зарплату,а не уповать только на те подачки, которые барин раздаёт только тогда когда ему это выгодно,до эти пор мы будем продолжать копаться в навозе со всеми тут вытекающими последствиями. Так примитивно мыслить может позволить себе только быдло,но только не Максим Железняк. Надеюсь,что следующей комментарий твой будет под ником Быдло! Извини если я ошибся!
 
 
+3 #12 О.ЧУПРИНА 26.09.2014 19:32
Цитую О. Чуприна:
Невеличке зауваження до автора статті - Ви явно зловживаєте словом "активно".
Ігоре, Вам подарувати словник синонімів?

Дякую за допомогу шановному однофамільцеві.Я на цьому увагу не акцентував.
 
 
-5 #11 О. Чуприна 26.09.2014 11:30
Невеличке зауваження до автора статті - Ви явно зловживаєте словом "активно".
Ігоре, Вам подарувати словник синонімів?
 
 
+11 #10 Обурений 26.09.2014 09:52
Цитую максим залізняк:
Шановний Чуприна! Ми_чигиринці, все чітко пам'ятаєм, що Тимошенко на нашому окрузі вивчив дітей у ВНЗ, допоміг лікарням, ФАПАМ, вирішив питання початку газифікації району, допоміг насенню!!! таку роботу не провів ніхто: ні ви, ні Зубик, ні весь ваш вмісті взятий список......тому жалкужємо, що він по смілянському окгугу йде!!! Смілі повезло з Віктором Тимошенко!!!!

Я особливо нічого не маю проти Тимошенка, принаймні він краще Зубиків, Бобових,... Але який Ви Максим Залізняк, якщо роботу депутата оцінюєте по тим подачкам, що він дає на округ? Нардеп має не будувати церкви, допомогати окремим людям,організаціям, а працювати на всю країну, в тому числі й на свій округ. По Вашому получається, якщо у людини немає своїх грошей, якщо він не вкрав у народу, то він не може бути нардепом?
 
 
+4 #9 Добрий лікар 26.09.2014 01:13
Так а яка ситуація по 197 округу? Невже знову Льоня?
 
 
#8 О.ЧУПРИНА 26.09.2014 00:20
Цитую хмельницький:
Пане Чуприно, Ви пишите по всіх округах прізвища людей яки вже переможуть, але це все ще не дуже зрозуміло! на приклад, по 198 округу Старікова за (підтримки регіоналів Табалових) ніколи не переможе!!!! вона себе показала на посади першого заступника губернатора як нікчема!!! И так можна розібрати кожний округ, тому почніть розмови из регіоналки Старікової!!!

Наталія Старікова найфаховіша людина серед керівництва області.Учасниця Майдану.А при чому тут Табалови?
 
 
+5 #7 Добрий лікар 25.09.2014 23:56
А яка ж ситуація по 197 округу? Бо Льоня став слугою у Табалових...
 
 
+1 #6 О.ЧУПРИНА 25.09.2014 23:23
Цитую максим залізняк:
Шановний Чуприна! Ми_чигиринці, все чітко пам'ятаєм, що Тимошенко на нашому окрузі вивчив дітей у ВНЗ, допоміг лікарням, ФАПАМ, вирішив питання початку газифікації району, допоміг насенню!!! таку роботу не провів ніхто: ні ви, ні Зубик, ні весь ваш вмісті взятий список......тому жалкужємо, що він по смілянському окгугу йде!!! Смілі повезло з Віктором Тимошенко!!!!

Згоден,Віктор Тимошенко більш моральна людина ніж Зубик.Але знову за рибу гроші.Не функція народного депутата роздавати гроші чи вчити окремих дітей.Можна це зробити на 1000000,а проголосувати за смерті та зубожіння багатьох 1000000.Невже це важко зрозуміти?
 
 
+5 #5 СЕЛЯНИН 25.09.2014 14:11
Есть подозрение что пение КРЫВОЙ ПЕСНИ Нетовкиной оплачивается из фондов того же Зубика До выборов никто и не знал и не видел-кто эта [censored] и откуда она взялась на Чигиринщине где население вымирает \осталось меньше 28 тыс\ Из какого болота она вылезла? Одно КОРРУПЦИЯ КОРРУПЦИЯ КОРРУПЦИЯ и держслужбовци РДА уже радостно пидспивують А журналюшек столько к водочному магазину в с Тиньки привозила-на базаре по вторникам меньше людей собирается На прошлых выборах кандидат зам головы ОДА Тулуба Головко сам ездил в КИЕВ снимать свою кандидатуру Душейко тот ваще передал голоса своих избирателей Зубику теперь его сынуля ездит в КИЕВ выступать на митинге против мер правительства
 
 
+4 #4 максим залізняк 24.09.2014 20:24
Шановний Чуприна! Ми_чигиринці, все чітко пам'ятаєм, що Тимошенко на нашому окрузі вивчив дітей у ВНЗ, допоміг лікарням, ФАПАМ, вирішив питання початку газифікації району, допоміг насенню!!! таку роботу не провів ніхто: ні ви, ні Зубик, ні весь ваш вмісті взятий список......тому жалкужємо, що він по смілянському окгугу йде!!! Смілі повезло з Віктором Тимошенко!!!!
 
 
+5 #3 хмельницький 24.09.2014 20:12
Пане Чуприно, Ви пишите по всіх округах прізвища людей яки вже переможуть, але це все ще не дуже зрозуміло! на приклад, по 198 округу Старікова за (підтримки регіоналів Табалових) ніколи не переможе!!!! вона себе показала на посади першого заступника губернатора як нікчема!!! И так можна розібрати кожний округ, тому почніть розмови из регіоналки Старікової!!!
 
 
+10 #2 Чигиринець 24.09.2014 15:37
Цитую О.ЧУПРИНА:
Кірасиво,але не професійно.Відчувається певний дефіцит інформованості та неприкрита тендеційність. По перше,194-й округ буде за його переможцем МИКОЛОЮ БУЛАТЕЦЬКИМ.Ця людина усі своїм життям довела право бути народним депутатом.ЮРІЙ ВЛАСЕНКО на 196-му обов'язково переможе Бобова,а регіональність йому можна приклеїти так само,як авторові статті участь в Жовтневій революції.На 198-му переможе патріот та фахова людина НАТАЛКА СТАРІКОВА.199-й буде за Катернопільчанином, професором економіки ВАСИЛЕМ ФУРМАНОМ.Злочинця Яценка на 200-му виб'є з сідла "УДАРівець" та активний майданівець АНТОН КОТВІЦЬКИЙ.Щодо 195-го,де автор неприховано та по-пацанячому просуваєте Н.Нетовкіну,буде не так ,як ви гадаєте.Скупщики голосів Володя та Наташа потерплять нищівне фіаско.За бидло і дурнів тримати наших земляків ми не дозволимо.Це не погроза,а попередження!Якщо скупщики душ продовжуватимуть свої ганебні справи,нехай пеняють на себе.В країні фактично військовий стан.

"Не в глаз,а в бровь"
Дякую вам,пане Чуприна,за професiйний коментар,чекаемо Вас,в Чигиринi.
 
 
+6 #1 О.ЧУПРИНА 23.09.2014 00:15
Кірасиво,але не професійно.Відчувається певний дефіцит інформованості та неприкрита тендеційність. По перше,194-й округ буде за його переможцем МИКОЛОЮ БУЛАТЕЦЬКИМ.Ця людина усі своїм життям довела право бути народним депутатом.ЮРІЙ ВЛАСЕНКО на 196-му обов'язково переможе Бобова,а регіональність йому можна приклеїти так само,як авторові статті участь в Жовтневій революції.На 198-му переможе патріот та фахова людина НАТАЛКА СТАРІКОВА.199-й буде за Катернопільчанином, професором економіки ВАСИЛЕМ ФУРМАНОМ.Злочинця Яценка на 200-му виб'є з сідла "УДАРівець" та активний майданівець АНТОН КОТВІЦЬКИЙ.Щодо 195-го,де автор неприховано та по-пацанячому просуваєте Н.Нетовкіну,буде не так ,як ви гадаєте.Скупщики голосів Володя та Наташа потерплять нищівне фіаско.За бидло і дурнів тримати наших земляків ми не дозволимо.Це не погроза,а попередження!Якщо скупщики душ продовжуватимуть свої ганебні справи,нехай пеняють на себе.В країні фактично військовий стан.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Політична кухня Вибори-2014 як похвала дурості, або - ті ж самі яйця, тільки в профіль