Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В. Сердюк: Біженці з Донбасу, хто ви?
12 червня 2014, 13:27 Друк

Serdyuk-VДнями, напевно, небагато хто дивився в новинах, як під Києвом одна сімейка біженців, приїхавши на машині, хотіла зайняти будинок батьків Арбузова. Я розумію, що треба розбиратися з цими батьками. Вилучати незаконно виділені площі. Усьому свій час. Але цим огрядним тіткам чомусь захотілося саме зараз зайняти саме цей будинок. Їм, за великим рахунком, байдуже, що відбувається на Донбасі.

 

Коли приїхала самооборона Майдану, голова сільської ради, міліція, їх запал помітно впав. На пропозицію поселити їх в іншому селі вони відповіли, що «у них є де жити». При цьому ховали обличчя від камер.

Другий приклад: вчора в районі Київського вокзалу близько 15:00 зустрів таких самих біженців з Донецька. Постояв з ними хвилин з тридцять, розговорилися. Вони їдуть в Полтавську область до знайомих. Питали, як приймають біженців. Які будинки, квартири їм виділяють. Так от вони не хочуть жити в селах. Їм давай районний центр, як мінімум. В Донецьку у них залишилося житло. Пів будинку з двома кімнатами. Тепер хочуть тут 3-4-кімнатну квартиру або великий будинок, адже їх чотири людини, а через певний час приїде п’ятий (чоловік чи співмешканець - я так і не зрозумів), який залишився в Донецьку.

Переживають за те, що скоро закінчиться АТО в Донбасі, і уряд в першу чергу почне виділяти житло тим, хто отримав поранення і каліцтва під час бойових дій. А вони підуть на другий план і будуть змушені повернутися назад до Донецька. А їм цього дуже не хочеться. Зараз можна отримати на «халяву» (пишу слово в слово) по всій Україні житло. Ще їх цікавило питання щодо компенсації від держави за втрачене житло. Тільки про яку компенсацію йде мова, я так і не зрозумів.

Перегар йшов від них огидний. Одна з них, та що молодша, допивши пляшку пива, почала чіплятися щоб я взяв їй два літри пива. Я відповів, що не п'ю і їй не раджу пити в таку спеку.

Запитав, як вони голосували на референдумі. Краще б я цього не питав! Про себе я почув багато цікавого: бандерівець, фашист, майданутий. Це тільки те, що було з їх слів біль-менш нормальне. Усе інше була нецензурщина. А ще коли вони побачили, що я сідаю в джип, ось тут їх понесло по повній.

Так що, шановні біженці, напевно, треба з вами буде довго і нудно розбиратися. Хто і що ви собою представляєте? Яке в вас було в Донбасі житло? Ціле воно чи ні?

І після припиненні бойових дій повертайтеся ви у свої квартири, будинки. Нам тут алкоголіки, наркомани та дармоїди не потрібні.

Чого ви їдете до бандерівців і майданутих? Облаштовуйте і відновлюйте свої бараки, будинки, квартири. Годуйте себе ілюзіями про те, що ви годуєте всю Україну.

 

А ми якось жили спокійно без вас і будемо жити.

 

Віктор Сердюк,

сторінка у «Facebook»


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
-3 #4 Марина 03.09.2014 02:23
Я не беженец. Точнее я не временный переселенцев. Статуса " беженец" для тех кто спасается от войны на Украине нет. Так как официально нет войны. Есть АТО. Не знаю кого там встретил автор статьи но по сути эта статья льет воду на мельницу господ Путина и иже с ними. Поливать огульно грязью всех жителей Донецкой области это говорит об авторе. Да и о какой компенсации могли бы спрашивать автора всем известно их нет в природе. Чушь.
 
 
+5 #3 Губит людей не пиво 13.06.2014 20:02
Шановний В.Сердюк, ну скільки тих біженців? Ви забули яка навала донецьких була при владі Януковича, всі керівні посади займали переселенці з Донецька, починаючи з Тулуба, замів, прокуратура, міліція, податкова і т. д. В ті часи був популярний анекдот, що в Донецьку жителі боялися виходити на вулицю, бо їх зразу схоплювали і призначали на якусь посаду і відправляли на роботу в центральну Україну. Їм виділяли житло поза чергою, за державні кошти і не простенькі квартири, а відповідно статусу, які вони вже приватизували. Потім освоївшись, донецькі варяги починали доїти, а то і присвоювати місцевий бізнес. Так, це дійсно була страшна орда, в порівнянні з тими алкашами. що ви зустріли на вокзалі.
 
 
+6 #2 юрий 13.06.2014 17:31
Но не все же такие свиньи. А с другой стороны ,/ за что боролись на то и напоролись/.
 
 
+13 #1 Каюда 13.06.2014 00:30
Это не Чернобыль, ребята. Вы в свои квартиры можете вернуться со временем, даже если они и упадут в цене, но не претендуйте на катастрофу- ни одна страна в мире, которая живет под вулканами, в сейсмозонах, в зонах цунами и торнадо так не позорилась. Теряете стабильность- совесть не теряйте!!!!!
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка В. Сердюк: Біженці з Донбасу, хто ви?