Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

О. Бунь: Хто заважає міській раді працювати?
16 червня 2014, 13:21 Друк

BunНаша країна за останні шість місяців пережила дуже багато. Згадувати немає сенсу – всі спостерігали за подіями, а дехто і брав у них участь в Києві, або ж у нас в місті.

Майдан переміг, диктатора повалено. Здавалося б - маємо відчути у житті зміни на краще.

 

Я вже писав про те, як апарат міської ради на чолі з міським головою в умовах економії коштів намагався протягнути питання виділення 50000 гривень на купівлю ліцензійного програмного забезпечення. Та не писав, чим все це закінчилось.

А закінчилось тим, що я на черговій сесії показав депутатам відповіді керівництва мерії, якщо їх можна назвати такими, та звернувся із питанням відміни виділення вказаної суми. Депутати мене підтримали, рішення відмінили. Вже на наступній сесії розглядали звернення працівників Чигиринської районної лікарні про необхідність купівлі сучасного апарату для аналізів. І зекономлені кошти пішли на його купівлю.

Здавалось би, що ось вона – перемога. Так ні. На одній із цих сесій було ухвалене ще одне цікаве рішення. Про розподіл субвенції із районного бюджету. Зокрема сто тисяч гривень з трактуванням «на освітлення». Я знову звернувся до міського голови із депутатським зверненням текст якого навожу нижче.

 

Шановний Сергій Олексійович!

Перш за все, хочу подякувати Вам за плідну працю, за небайдуже ставлення до звернень, які надходять на адресу міського голови. Саме на таке ставлення до роботи сподівались виборці, коли віддавали голос за Вас. Доказом професійності, компетентності та об’єктивності може слугувати питання, що було піднято мною на передостанній сесії Чигиринської міської ради. Ви як досвідчений керівник, вислухавши мій виступ, особисто подякували мені за досконале вивчення питання щодо виділення коштів на придбання ліцензійного програмного забезпечення. Як це може не надихати на подальшу роботу депутатів? Сповнений ентузіазму та дивлячись на таку поведінку Вас як міського голови, вважаю за необхідне продовжувати в такому ритмі, та ще збільшити продуктивність своєї праці як депутата міської ради. Адже ми всі разом – і міський голова, і депутатський корпус, і виконком міської ради, лише гуртом можемо досягати високих результатів. Саме тому я як депутат міської ради хочу опрацювати питання виділення 100000 грн. 00 коп. (Сто тисяч грн. 00 коп.) на освітлення міста.

 

Виходячи із вищевказаного, прошу надати відповіді на наступні питання:

1. Куди були витрачені 30000 грн. 00 коп. (тридцять тисяч грн. 00 коп.) які були надані як матеріальна допомога громадською організацією «Обличчям до обличчя»? Адже ці кошти мали спрямуватись на освітлення міста. При відповіді прошу надати підтверджуючі документи.

2. Які саме елементи освітлення були придбані – виробник, ціна, гарантія?

3. Чи вивчалось питання використання альтернативних джерел для освітлення, таких, наприклад, що використовують сонячну енергію?

4. Які рахунки виставляв Чигиринський РЕМ за останні 6 місяців міській раді за освітлення вулиць? Прошу надати підтверджуючі документи.

5. Чи були використані елементи освітлення, що їх подарував міській раді один із депутатів – Руденко Олександр Аркадійович? Якщо так – то де саме вони встановлені і в якій кількості?

 

«30» травня 2014 року                             Депутат Чигиринської міської ради                О.О. Бунь

 

Я чекав, що буде детальне вивчення мого звернення і надана ґрунтовна відповідь. В процесі очікування я поспілкувався із працівниками апарату міської ради, які мали дещо інші погляди, ніж у мене. Виявляється, що відміна рішення про 50000 грн. – то їх заслуга, виділення цих же таки 50000 грн. на купівлю апарату для аналізів для потреб Чигиринської ЦРЛ – також їх заслуга. Все роблять вони. А я особисто як депутат Чигиринської міської ради – нічого не роблю і, цитую, «не детально вивчаю питання, а хватаю інформацію на поверхні».

Я готовий офіційно визнати ефективною роботу апарату міської ради якщо мені нададуть інформацію, що саме зробили для покращення життя міста міський голова, апарат міської ради, виконавчий комітет?

Розмова була і про те, що подорожчав проїзд по місту. Як наголосили мої співбесідники, заслуга апарату міської ради у тому, що проїзд подорожчав лише на 50 копійок. Але ж, наприклад, в Черкасах, він не подорожчав. Вирішення питання шляхом підняття ціни за проїзд я назвав «для лінивих». Тому що альтернативних способів відшкодувати вартість проїзду просто ніхто не шукав. Щоб не називали мене критиканом, я запропонував ідею щодо зібрання коштів за рекламні місця на зупинках і всередині маршрутних автобусів. Я не є працівником апарату міської ради. Та мені здається, що це цілком можливо реалізувати. І саме ці кошти пустити як компенсацію за подорожчання вартості проїзду. Чому у нас міська рада не працює в цьому напрямку? Хто зараз їй заважає?

Хто пояснить, чому, щоб надати відповідь на моє звернення, міській раді знадобилось не до 10 днів, як це передбачає законодавство, а цілих 12? Хто винний? Чи є потреба звертатись до правоохоронних органів з цього приводу? Можливо, міській раді пора визнати неефективність своєї роботи і попрохати допомоги? Чи ми й далі будемо створювати ілюзію роботи?

Відповідь міського голови додаю. При такій відповіді я буду змушений звернутись в Чигиринський РЕМ для того, щоб він надав все ж таки мені відповідь. Бо до відповіді чомусь додали акти виконаних робіт, що їх надало КП «Чигирин», яке підзвітне та підконтрольне міській раді.

 

2014-06-16-Bun-1  2014-06-16-Bun-2  2014-06-16-Bun-3  2014-06-16-Bun-4  2014-06-16-Bun-5 2014-06-16-Bun-6

 Щоб переглянути зображення в розмірі 800х600 px, відкрийте його на весь екран і збережіть на вашому комп'ютері.

 

Щодо 30000 грн. – це взагалі окрема історія. Нагадаю.

Благодійну організацію, про яку йшлось в моєму зверненні, попрохав попрацювати на території міста депутат Верховної Ради Зубик В.В. Ці кошти передавались ОСОБИСТО міському голові на зборах громадян міста на сцені районного Будинку культури. Чому ці кошти «не надходили на рахунок» - питання без відповіді. Про долю цих коштів можна лише здогадуватись.

При спілкуванні зі своїми колегами по депутатському корпусу, зокрема із Руденком Олександром Аркадійовичем, останній повідомив, що він подарував елементи освітлення у кількості 54 штук на потреби міста. Міський голова відповів: «Міська рада такою інформацією не володіє». Все. Крапка.

І на останок.

Шановні друзі! Шановні вороги! Можливо, вже треба припинити шукати винних та ПОЧАТИ ефективно працювати, запроваджувати новаторські ідеї? Щоб люди в місті сказали, що нарешті видно зміни.

Від себе додам: я працював, працюю і буду працювати. У мене є звіт про мою роботу як депутата. Якщо потрібно, я готовий його викласти. Та я це робив не для «показухи».

Але якщо на те пішло – мені не соромно за те, що я депутат міської ради.

 

Олег Бунь,

депутат Чигиринської міської ради


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+1 #61 Шерше ля фам 13.07.2014 14:49
Ищите женщину, синьоры, когда беда нагрянет к вам. Все из-за женщины раздоры, весь из-за женщин тарарам.
 
 
+4 #60 Валя 13.07.2014 13:25
Цитую По справедливості:
Цитую Юрист:
Коля видно купив лікарняний разом з путівкою в Єгипет, або одержав в нагрузку як бонус.

Пора вже мажорам, замість лікарняних, видавати путівку на Донбас, а то молоді хлопці патріоти гинуть, а "золота" молодь з жиру біситься.

Коля, що ти настоящий мужик а не мажор. Піди в військомат і запишись добровольцем в АТО,
 
 
-4 #59 Чигиринка 13.07.2014 12:37
Юрист, тебе ще попробуй образити....сам кого хочеш образиш. ще й Тетяну батьківну сюди приплів
 
 
-4 #58 соцстрах 12.07.2014 22:35
Цитую здивований:
Не знаю навіть до якої статті написати.Щось тихенько пройшла новина про "добродійника" Турика Колю який пішов на лікарняний, а виявилось що полетів в Єгипет.Ось так "золота молодь" за рахунок держави відпочиває.Ну а потім благодійністю займається


а що у Вашому розумінні за рахунок держави?
 
 
+1 #57 Юрист 12.07.2014 21:39
Цитую Чигиринка:
Юрист, ти ж юрист. пиши те в чому впевнений, я не Таня. і до родини турика відношення не маю.... отак ти і розносиш чутки....йди краще ділом займись та жінці допоможи, а якщо нема то знайди її собі, а то всі роки тут пройдуть за плітками)
«Станиславский сказал бы: не верю!». Якщо ти не Таня, то чому так реагуєш і пишеш як Таня? Які плітки я розношу і чому ти мене ображаєш?
 
 
-7 #56 Чигиринка 12.07.2014 19:49
Юрист, ти ж юрист. пиши те в чому впевнений, я не Таня. і до родини турика відношення не маю.... отак ти і розносиш чутки....йди краще ділом займись та жінці допоможи, а якщо нема то знайди її собі, а то всі роки тут пройдуть за плітками)
 
 
+10 #55 Куплетисці шеві 12.07.2014 17:15
Цитую шева:
Молодим,успiшним,бут и важко,
Голодранцi не дадуть покою,
Не дивись назад,iди вперед,
Всi вони далеко за тобою...

Точно так казав Янукович своєму сину Саші-стоматологу, але бач як повернулось. Можеш називати нас голодранцями, але ваш час вже скінчився.
 
 
+9 #54 Юрист 12.07.2014 16:22
Цитую Чигиринка:
а ви такі бідні та нещасні, нікуди не їздите і не знаєте що таке і море. за собою слідкуйте а не за відпочинком інших. насолоджуйтесь життям і на сидіть в ремарці і осуджуйте інших. а то так просидите все життя і не побачите ЄГИПТУ))) бачу він дуже вам пече! приципились до Турика, людина має право відпочивати дде хоче

Таня, питання не стоїть про відпочинок вашого сина в Єгипті, хай бере відпустку і їде куди хоче, хоч в Крим, хоч на Курильські острова, тільки не за рахунок держави. Друге питання, хто йому видав лікарняний?
 
 
-13 #53 шева 12.07.2014 13:37
Молодим,успiшним,бут и важко,
Голодранцi не дадуть покою,
Не дивись назад,iди вперед,
Всi вони далеко за тобою...
 
 
+11 #52 Туркмен 12.07.2014 10:46
Цитую Чигиринка:
а ви такі бідні та нещасні, нікуди не їздите і не знаєте що таке і море. за собою слідкуйте а не за відпочинком інших. насолоджуйтесь життям і на сидіть в ремарці і осуджуйте інших. а то так просидите все життя і не побачите ЄГИПТУ))) бачу він дуже вам пече! приципились до Турика, людина має право відпочивати дде хоче

А от і мамаша Колі нарисовалась, мабуть з Криму повернулась.
 
 
-11 #51 Чигиринка 12.07.2014 10:02
а ви такі бідні та нещасні, нікуди не їздите і не знаєте що таке і море. за собою слідкуйте а не за відпочинком інших. насолоджуйтесь життям і на сидіть в ремарці і осуджуйте інших. а то так просидите все життя і не побачите ЄГИПТУ))) бачу він дуже вам пече! приципились до Турика, людина має право відпочивати дде хоче
 
 
+11 #50 По справедливості 12.07.2014 10:01
Цитую Юрист:
Коля видно купив лікарняний разом з путівкою в Єгипет, або одержав в нагрузку як бонус.

Пора вже мажорам, замість лікарняних, видавати путівку на Донбас, а то молоді хлопці патріоти гинуть, а "золота" молодь з жиру біситься.
 
 
+8 #49 Юрист 11.07.2014 22:55
Коля видно купив лікарняний разом з путівкою в Єгипет, або одержав в нагрузку як бонус.
 
 
+8 #48 здивований 11.07.2014 22:32
Ага.А Коля-сама невинність :>
 
 
+9 #47 Головлікар 11.07.2014 21:13
Цитую Юрист:
Цитую здивований:
Не знаю навіть до якої статті написати.Щось тихенько пройшла новина про "добродійника" Турика Колю який пішов на лікарняний, а виявилось що полетів в Єгипет.Ось так "золота молодь" за рахунок держави відпочиває.Ну а потім благодійністю займається

Винний не Коля, а той негідник, який видав йому лікарняний і я думаю, що компетентні органи повинні розібратися, хто в такий важкий для країни час торгує лікарняними листами. Пора вже навести порядок.

А Колюня нічого не знав і його примусово змусили взяти лікарняний на час відпочинку за кордоном?
 
 
+8 #46 Юрист 11.07.2014 20:39
Цитую здивований:
Не знаю навіть до якої статті написати.Щось тихенько пройшла новина про "добродійника" Турика Колю який пішов на лікарняний, а виявилось що полетів в Єгипет.Ось так "золота молодь" за рахунок держави відпочиває.Ну а потім благодійністю займається

Винний не Коля, а той негідник, який видав йому лікарняний і я думаю, що компетентні органи повинні розібратися, хто в такий важкий для країни час торгує лікарняними листами. Пора вже навести порядок.
 
 
+9 #45 здивований 11.07.2014 19:35
Не знаю навіть до якої статті написати.Щось тихенько пройшла новина про "добродійника" Турика Колю який пішов на лікарняний, а виявилось що полетів в Єгипет.Ось так "золота молодь" за рахунок держави відпочиває.Ну а потім благодійністю займається
 
 
+24 #44 Вечори на хуторі .... 29.06.2014 15:27
Цитую здивований:
Чим бiльше паплюжать когось в коментарях тим бiльше бояться.Висновок-Бунь,Руденко-реальнi кандидати в мери.

Якщо судити з цієї точки зору, то найбільше бояться, щоб не став мером Микола Васильович Турик.
 
 
-26 #43 здивований 29.06.2014 08:33
Чим бiльше паплюжать когось в коментарях тим бiльше бояться.Висновок-Бунь,Руденко-реальнi кандидати в мери.
 
 
+16 #42 Каліостро 28.06.2014 08:00
Цитую Айболіт:
Цитую яка різниця:
Цитую Бачили очі що купували...:
Цитую какая разница:
Бред!!! Может быть прошлым и уклон, но вот нинешним кланятся за что??? Не власть, а сумосброд уродов

Вимогливі ви наші чигиринці, ніхто вам мера і депутатів міської Ради не навязував, самі вибирали, то нічого висловлювати невдоволення. А якщо сильно пре ініціатива, то приходьте в міську Раду і висловлюйте своє бачення ситуації, я думаю, вас вислухають і зрозуміють.

Я, особисто, не голосувала за таку владу, та й багато моїх знайомих теж не знають про яке справедливе голосування може бути мова. Нинешнє правління зайшло в тупік - міський голова дуже часто "боліє" останнім часом. На вигляд дуже здоровий дядько, а оформляє собі інвалідність (шоб мати гарну пенсію...). Якщо встигне до суда все зробити, то буде жити припіваючи, сидячи дома!!!

Не буде- тому що при наявності рішення суду ,якщо доказано корупційні дії , пенсія державного службовця скасовується.Тому Тимченко даремно гроші витрачає.Зберігай для суду!

Він не тільки зберігає, а ще примножує.Автотранспорт міста продано.Тепер Сергій в шоколаді.Тільки знай чигиринці не заспокоються-будеш ти і бідний, і ......
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка О. Бунь: Хто заважає міській раді працювати?