Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В. Портников: Спасибі, Володимир Володимирович!
24 червня 2014, 20:17 Друк

PortnykovСпасибі, Володимир Володимирович!

Через роки ми зрозуміємо, як нам, українським державникам, пощастило з Путіним.

Що зробив би будь-який тверезомислячий політик після втечі з Києва Януковича? Негайно направив би в українську

столицю Сергія Лаврова, Сергія Іванова або хоча б Михайла Зурабова. Розповів би лідерам опозиції, що опинилися перед обличчям хаосу, про потенційний бунт Криму і південного сходу і пообіцяв би зберегти стабільність в обмін на національну єдність і повагу до національних інтересів. Направив би російських посланців у Сімферополь, Харків і Донецьк - зі словами про мирну Україну, яка після зради Януковича повинна поважати інтереси всіх своїх громадян і регіонів. А Росія допоможе.

У результаті першим віце-прем'єром став би Тігіпко, дніпропетровським губернатором - Вілкул, Кернес залишився б в Харкові, але частіше бував би у Москві. «Нашим» українським Кримом правив би Константинов. Як і раніше. І тривали б переговори про імплементацію угоди з ЄС - тільки не після підписання, а до. А ще нам би знизили ціни на газ.

Єльцин вчинив би саме так. І навіть Путін зразка 2003 року вчинив би саме так - адже після «революції троянд» він послав до Грузії не «ввічливих чоловічків», а Ігоря Іванова. Але на щастя, до 2014 року Путін втратив адекватність і оточив себе ідіотами.

У результаті ми втратили Крим і отримали дестабілізований Донбас, але натомість маємо справжню незалежну державу. Державу, яка злізла з російською ідеологічної та енергетичної голки. Державу, більшість мешканців якої не довіряють Росії, ненавидять російського президента і хочуть в НАТО. Державу, в якій політична нація, ще в дні Майдану звужена кордонами заходу і центру, дійшла до Дніпропетровська, Харкова та Одеси. Та що там - до Сватова дійшла і Маріуполь звільнила!

Цій державі більше не загрожує імперія, тому що російський імперський проект завершений. Без України Російської імперії немає, а України у Росії теж немає.

І за все це ми зобов'язані особисто йому, Путіну. Найбільший друг України не зміг би за десятиліття домогтися того, чого в самі стислі терміни домігся найбільший її ворог.

 

Віталій Портников,

журналіст

сторінка у Facebook


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+7 #3 НЕ МОСКОВІТ 25.06.2014 12:15
ПУТЛЕР УЛЕТАЙ К НАШЕМУ ЛЁНИ ЧЕРНОВЕЦКОМУ(КОСМОС) .
 
 
+9 #2 украинка 25.06.2014 00:18
слава украине
 
 
+7 #1 бендера 24.06.2014 21:49
СЛАВА УКРАИНЕ, а путин ХУ*ЛО!!!!!!!!!!!!
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка В. Портников: Спасибі, Володимир Володимирович!