Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Історія з «Черкасами» – інструмент для деморалізації
11 вересня 2014, 20:20 Друк

Історія з «Черкасами» – інструмент для деморалізації

ЗМІ повідомили:батальйон «Черкаси» практично всім складом – понад 400 осіб – відмовився виконувати бойове завданняі висуватися на передову. Аргумент: батальйону не дали важкі озброєння. Мовляв, «Черкаси» відправили на блокпост під Донецьком, озброївши лише автоматами.

Я розумію, що симпатії маси українців в цій ситуації на боці «відмовників», але давайте розберемося. Мені цікаво, де в Загальновійськових статутах, в порядку оскарження наказів, є рядок щодо того, що якщо наказ не подобається –треба терміново телефонувати журналістамі піднімати хай на всю країну? Цікаво, кому з вищого командування доповіли про ситуацію перед тим, як ця історія охопила ЗМІ? З чого випливає, що озброєних одними автоматами бійців, самих-самісіньких, без взаємодії з іншими підрозділами, кидають «в бій» проти «ворожих Градів і артилерії»? Питань море.

Треба пам'ятати, що подібні історії є надійним інструментом для деморалізації не тільки особового складу інших підрозділів, але в першу чергу щойно мобілізованих громадян. Вони ще задовго до відправки в зону конфлікту впевнені, що їх зрадили, «зливають», і взагалі можна просто придумати тисячу і одну причину, та й відмовитися воювати. А щоб спрацювало, запросити журналістів і роздути скандал, ще й перетворившись на героїв.

Взагалі такі випадки відразу повинно коментувати керівництво силовиків, щоб відразу ставити крапки над «і». А краще – вирішувати ці проблеми в робочому порядку.

Дмитро Тимчук, координатор групи «Інформаційний спротив»

*передрукіз «Фейсбуку»

 

 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 Юрий 12.09.2014 00:05
Это была очередная путинская утка. Украина с Вами .
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка Історія з «Черкасами» – інструмент для деморалізації