Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Юрій Ботнар: «Ще одна маленька перемога звершилась!»
03 листопада 2014, 14:38 Друк

Юрій Ботнар: «Ще одна маленька перемога звершилась!»

Голова Черкаського обласного осередку партії ВО «Свобода» прокоментував звільнення символу міліцейського свавілля на Черкащині – полковника Івана Корсуна. 

Через напруженість останнього тижня якось непоміченим залишилась ще одна маленька перемога (поки що навіть напівперемога). Івана Корсуна, начальника Полтавського ГУ МВС звільнили. Саме того Корсуна, якого ми, черкаські націоналісти, завжди "вітали" вигуками "корсун-мусор".

Таку увагу і полум'яну "любов" він мав, за що отримати. Іван Корсун за час нашого знайомства дав наказ кільком сотням беркутівців (та іншого пташиного війська) затримати кілька десятків молодих націоналістів, що повертались до своїх домівок, вокзалу та автомобілів після мирної зустрічі з виборцями депутатів-свободівців в Умані у 2011 році. Затримали нас тільки тому, що у полковника здали нерви. Затриманих били, нас тоді тримали в незручних позах на асфальті у дворі місцевого відділу, кільком неповнолітнім Корсун особисто наступав на голови черевиком та застосовував лайку. Через тиск свободівців і громади, що вимагали нас відпустити всіх до ночі звільнили. Нічого, окрім "переходу проїжджої частини у невстановленому для цього місці" нам слідство не змогло "пришити". Суд тоді виправдав, виніс "усне зауваження" або наклав штраф учасникам зустрічі з виборцями. На ранок після безпричинного затримання Корсун намагався відбрехуватися перед журналістами, розповідаючи про знайдену у нас "зброю" (на кшталт пасків із металевою бляхою чи канцелярських ножиць) та "самі знаєте, які гасла" на банерах (приміром "Умань українське місто").

Вже одного цього було б достатньо, щоб ми зненавиділи Корсуна, який став на Черкащині символом міліцейського свавілля. У 2012 році Корсун керував побиттям і викраденням протоколів з 197 ОВК на замовлення олігарха Богдана Губського, в результаті чого вибори було оголошено недійсними на тому окрузі.

У 2013 році Корсун тітушководив (у нас тітушки з'явились ще до появи цього терміну і довгий час називались "тулуб'югендом"), не пускав громаду, журналістів та депутатів на сесію облради, ламав пальці, покривав "бийжидівську" провокацію і брехав, брехав, брехав... 2013 року він довів свою відданість режимові та пішов на "заслужену" і ситу міліцейсько-полковничу пенсію. Йому пощастило тим, що офіційно Революції гідності він не протистояв, хоч багато доклав до того, щоб режим зміцнився.

У 2014 році Івана Корсуна після втечі Януковича замість викликати на допити і судити за вчинення свавілля призначили керувати полтавською міліцією. Попри недовіру, висловлену йому Полтавським Майданом, головою ОДА-свободівцем - він за покровительства якогось "батьківщинівського" нардепа (принаймні так пояснював фейсбучний "міністр правопорядку") продовжував працювати. Навіть встиг разом із харківським колегою дуже жорстко затримати (з побиттям, переломами і втратою особистих речей) націоналістів (зокрема і своьодівців та учасників руху С14), що прямували до столиці Слобожанщини аби перешкодити сепаратизму. Це в той день, коли не маючи належного опору ватніки Харкова пустили кров тамтешньому Євромайдану.

І ось тепер прес-служба МВС, цитуючи Арсена Авакова, повідомила, що згідно ЗУ "Про очищення влади" низку очільників обласних міліційних управлінь, зокрема й Корсуна, звільнено. Щоправда сам Корсун каже, що жодних наказів міністра про своє звільнення не отримував, а тому працює у звичному режимі. Знаючи віртуалізованість роботи Арсена Авакова (коли це не стосується репресій щодо націоналістів, звісно) - так може тривати ще досить довго. Але під люстрацію Корсун таки потрапляє і рано чи пізно буде звільнений та позбавлений права працювати в міліції.

Від себе хочу додати - колись цей мусор сказав, що поки носитиме погони - боротиметься з такими, як ми. Ще тоді я сказав собі, що погонів він не носитиме. Тому дізнавшись новину про люстрацію Корсуна зрозумів, що ще одна маленька перемога звершилась. Але для полковника ще нічого не закінчилось - адже, як я і обіцяв, звертатимусь до прокуратури щодо його незаконних дій. І ми з побратимами та, переконаний, черкаською громадою, згадаємо йому все. Не знаю, чи сяде він до майбутньої соціально-національної революції чи вже після неї, але мусить відповісти за все. Бо зло має бути покаране.

(Допис політика на персональній сторінці в Facebook)


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+2 #3 Чигиринець 04.11.2014 16:10
Дякую розсмішили :D :D :D
 
 
+4 #2 ВОЛЯ 03.11.2014 23:13
Цитую Чигиринець:
Коли ж Петра Микитовича будуть люструвати? 8)

Він дуже великий в люстру не поміщається!!!:-))))
 
 
+1 #1 Чигиринець 03.11.2014 16:08
Коли ж Петра Микитовича будуть люструвати? 8)
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка Юрій Ботнар: «Ще одна маленька перемога звершилась!»