Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Сергій Рудик: «Головна мета перерахунку – зрив оголошення результатів виборів»
07 листопада 2014, 12:35 Друк

Кандидат у народні депутати по 198 округу (м.Сміла) прокоментував судові перипетії навколо підбиття підсумків виборів на скандальному окрузі:

«Вчора пізно ввечері незаконно призначений склад ОВК №198 (відповідні постанови ЦВК про внесення змін до складу ОВК ми оскаржуємо в Київському апеляційному адміністративному суді) прийняв рішення провести сьогодні, 7 листопада о 10.00, перерахунок голосів по 2-х дільницях на виконання рішення апеляційного суду.

Нагадую, що це вже не перша спроба апеляційного оскарження результатів волевиявлення громадян. В результаті перших двох, замість заявленого В.Тимошенком додавання йому 300 голосів, він отримав мінус 1 на мою користь.

Це ще раз доводить, що головна мета перерахунку – це зовсім не перерахунок, а організація безладу, пошкодження оригіналів бюлетенів, і як наслідок, зрив оголошення результатів виборів.

Саме в такому контексті ми сприймаємо те, що сьогодні вночі переважна більшість членів ДВК отримали повідомлення від «невідомих» осіб прийти сьогодні о 9.00 під ОВК, бо в іншому випадку їм не буде виплачена зарплата. Таким тиском, команда Тимошенка хоче викликати обурення людей, які прийдуть під ОВК, щоб дестабілізувати ситуацію та здійснити свої злочинні дії.

Звертаюсь до представників ЗМІ, громадських організацій, політичних партій, свідомих громадян приділити особливу увагу подіям, які відбуваються в ОВК №198, та не допустити знищення виборчих бюлетенів, і як наслідок, спотворити результати волевиявлення людей.

P.S. Шановні правоохоронці! Прошу не наслідувати приклад заступника начальника міського відділу міліції Панасенка А.М., який в ніч з 4 на 5 листопада відмовився надати супровід в транспортуванні оригіналів протоколів до ЦВК, про що складений відповідний акт, а діяти виключно в рамках Закону.

(допис політика в мережі Facebook)


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
-1 #2 Воля 08.11.2014 02:48
Ти уявляєш скільки коштів вклав цей пан в виборчі перегони а тут на тобі.Був такий Перепишем з Київа і що де він? Те буде і з тимошенко Віктором...
 
 
+3 #1 Знайка 07.11.2014 16:42
Рудык, сливай воду и тикай. Тимоха землю рыть будет, [censored]т зубами выгрызе
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка Сергій Рудик: «Головна мета перерахунку – зрив оголошення результатів виборів»