Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Петро Порошенко: «Я хочу припинити війну»
11 листопада 2014, 15:35 Друк

Президент України висловив у мережі Twitter своє бачення ситуації на Сході. Приводом для коментаря стала 96-та річниця завершення Першої світової війни.

«96 років тому закінчилась 1 світова війна. Варто згадати, що в результаті розпались 4 імперії, загинуло близько 10 мільйонів чоловік. Ще стільки ж було поранено.

Сьогодні у Європі ніхто не святкує «день Перемоги» - згадують лише втрати. У війні справді не буває ні переможців, ні переможених – у війні бувають лише ті, хто вижив. Причому з обох сторін.

Тому я хочу припинити війну. Не дати шансу комусь почати третє всесвітнє безумство. Двох світових воєн для людства достатньо щоб усвідомити переваги мирних змагань та конкуренції.

Сьогодні на Сході ми захищаємо територіальну цілісність України і ми будемо завжди захищати рідну землю та наше право на незалежність та розвиток. Однак, я вірю в мирне врегулювання і вважаю себе зобов`язаним зробити все для того, щоб настало мирне життя в Україні.»

Довідка: 11 листопада 1918 року було підписано Версальський мирний договір, який завершив глобальний збройний конфлікт тривалістю 4 роки - від 28 липня 1914 по 11 листопада 1918 року. Під час Першої світової війни загинуло понад дев'ять мільйонів солдат і цивільних жителів. Війна спричинила розпад чотирьох імперій: Австро-угорської, Німецької, Османської і Російської. Німеччина втратила свої колоніальні території, а такі країни як Чехословаччина, Естонія, Фінляндія, Латвія, Литва, Польща та Югославія отримали незалежність. Ціна ведення війни також сформувала ґрунт для розпаду Британської Імперії. Перша світова війна мала вирішальний вплив на історію XX століття, а її результати стали передумовою початку Другої світової війни.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+4 #6 ВОЛЯ 17.11.2014 19:51
Цитую богдан зиновий:
я сомниваюсь що [censored] прикратить війну .люди здают кошти на ато ,ВІДЧИСЛЯЮТЬ У БЬЮЯДЖЕТНИКІВ ПОДАТОК НА ВІЙНУ .А ДЕЖ НАША ДЕРЖАВА? КОЛИ НА ВИДУТЬ ПОРЯДОК У ДЕРЖАВІ? Я ЗА ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЙНИ У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ . ТРЕТІЙ МАЙДАН НЕ ЗАГОРАМИ :-x

Азіров віддихає :lol:
 
 
+1 #5 богдан зиновий 15.11.2014 22:35
я сомниваюсь що [censored] прикратить війну .люди здают кошти на ато ,ВІДЧИСЛЯЮТЬ У БЬЮЯДЖЕТНИКІВ ПОДАТОК НА ВІЙНУ .А ДЕЖ НАША ДЕРЖАВА? КОЛИ НА ВИДУТЬ ПОРЯДОК У ДЕРЖАВІ? Я ЗА ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЙНИ У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ . ТРЕТІЙ МАЙДАН НЕ ЗАГОРАМИ :-x
 
 
+10 #4 Я так думаю 13.11.2014 22:12
Цитую Чигиринець:
Пане президенте, поясніть по-людськи: то за що зараз наші хлопці мерзнуть і гинуть?

А за то чтобы и дальше продолжали жировать все те, которых блок петра [censored] привёл уже в новую Раду по мажоритарке и которые прямо виноваты в том,что сейчас происходит у нас в стране.
 
 
+9 #3 Дніпро 11.11.2014 17:55
Україна, по суті, здала Донбас. При цьому зрозуміло, що з одного боку на терезах — мир і життя мирних жителів. І тут, визнаю, Петро Олексійович справді послідовний у реалізації свого плану. Але з іншого боку — життя тисяч солдатів, які воювали й загинули за Україну. Матері їх гідні того, щоб почути нехай гірку, але правду від президента. А не фантастичну розповідь про нібито наші території.
 
 
+9 #2 Чигиринець 11.11.2014 16:56
Пане президенте, поясніть по-людськи: то за що зараз наші хлопці мерзнуть і гинуть?
 
 
+11 #1 Платон 11.11.2014 15:53
Брехня, хотел бы прекратить войну прекратил бы ее сразу после инногурации. Оставьте свою лапшу паны-господа для своих д[censored]лов.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка Петро Порошенко: «Я хочу припинити війну»