Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Анатолій Рекун: «Поки силові органи не реформовані, краще телефонуйте друзям та знайомим…»
14 листопада 2014, 16:27 Друк

Відсутність реагування силових структур на спроби рейдерського захоплення Будинку природи в Черкасах, наштовхує на висновки щодо елементарної незахищеності власності. Тта водночас упевнює в силі неформальної самоорганізації громадян. Про пише громадський діяч Анатолій Рекун в Facebook.

«Тільки що повернувся з Черкаського Будинку природи. Там в складі комісії дивилися якої шкоди нанесли рейдери. Було відрізано вхідний замок, замки в 217 кімн., в якій знаходилися документи. Частина документів пропала, пропали всі ключі, що там висіли від кімнат, зрізаний замок з щитової на 2-му поверсі, зрізані і замінені замки в підвальне приміщення будівлі (щитова), не знайдено ключа від сейфу (можливо і там щось пропало). Але найбільш цікава картина відкрилася коли комісія піднялася на дах. Там також зрізані всі замки, при цьому випиляно частину металевих дверей, бо там був внутрішній замок. На даху знаходяться металеві конструкції (двутавр 200 мм.), швелери 160 мм.і декілька (6 чи 9) місць з нещодавно забетонованими анкерними болтами Таке враження, що без проекту рейдери намагалися нашвидкуруч встановити потужну антену (напевне UMC), бо антени Укртелекому та Кихївстар там вже стоять. При цьому місця встановлення анкерних болтів були вибрані невірно, це могло б призвести до пошкодження даху. Зараз дах розгерметизовано, пошкоджена м`яка покрівля через ці роботи. Бетон ще не затвердів (мабуть 2-3 дні як місця було забетоновано), мішки з під цементу, будівельне сміття, опалубка все говорить про те, що тут працювало декілька робітників. Голова Черкаського Товариства Олександр Роджа розповідав, що коли він був заблокований і приміщенні приїздив автокран. Отже версія така: Шевчук Василь Якович, екс-міністр охорони навколишнього середовища, який офіційно не є керівником Українського товариства охорони природи надав усне розпорядження (наказів не було) людям вчинити протиправні дії з майном, яке Українському товариству природи не належить. Хтось від імені Українського товариства охорони природи заключив договір з Державною службою охорони, яке не перевіривши реєстр прав власності на майно (???) стала співучасником рейдерського захоплення приміщення Будинку природи. Договір з ДСО заключений 5 листопада, 7 листопада почалося захоплення, яке тривало до 12-го листопада. Щось вийти на слід рейдера прокуратурі слід дізнатися з якого рахунку і хто саме оплачував ДСО за ці послуги (це дуже просто). На даний час договір між УТОП та ДСО розірваний (слава Богу там також не зовсям дурні люди) і ДСО зняла свою варту.. 

Що цікаво: обласне управління МВС, прокуратура на повідомлення про рейдерські захоплення не реагувало і в ситуацію не втручалися. Тільки після втручання громадськості («Самооборона», «Автомайдан»), активної позиції частини журналістів ситуація почала нормалізуватися. Звідси висновок. Поки що силові органи не реформовано, громадянам, підприємствам, організаціям не слід чекати допомоги від них, якщо у вас будуть відбирати вашу власність, краще телефонуйте своїм друзям та знайомим , громадським організаціям, журналістам. А ось друзі пізнаються в біді», - зазначає громадський діяч.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка Анатолій Рекун: «Поки силові органи не реформовані, краще телефонуйте друзям та знайомим…»