Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Анатолій Гриценко: «Коаліція має скасувати недоторканність для всіх - Президента, депутатів і суддів»
18 листопада 2014, 17:03 Друк

Відомий політик-черкащанин, лідер партії «Громадянська позиція» ділиться думками в Facebook щодо ймовірних причин буксування процесу узгодження Коаліційної угоди між фракціями новообраної Верховної Ради. На його думку, каменем спотикання стало питання про скасування недоторканності Президента і депутатів.

«Із трьох моїх пропозицій, озвучених публічно, дві у проекті Коаліційної Угоди вже враховано - це скасування позаблокового статусу та відмова від запровадження купівлі-продажу земель.

Третя позиція, денонсація офшорної угоди з Кіпром - дотепер не включена до Коаліційної Угоди. Напевно тому, що більшість компаній Порошенка і Коломойського зареєстровані саме на Кіпрі.

Зараз загострилася дискусія навколо питань недоторканності та імпічменту Президента.

Як треба їх вирішити?

Коаліційна Угода має чітко зафіксувати два зобов'язання:

1) прийняти Закон про імпічмент Президента (перший квартал 2015 року);

2) скасувати недоторканність для всіх - Президента, депутатів і суддів (двома голосуваннями для зміни Конституції, на двох сесіях, перший квартал 2015 року).

Ключове слово ВСІХ - у державі не повинно бути жодної посадової особи, яку статус недоторканної захищав би від відповідальності за скоєні кримінальні злочини. ЖОДНОЇ!

Нагадаю, в період правління Януковича законопроект про скасування недоторканності для ВСІХ уже ставився на голосування. Я проголосував "за". На жаль, тоді голосів не вистачило.

Чи вистачить зараз? Маю в тому сумніви. Бо згаданий законопроект був внесений Януковичем-Лавриновичем, коли вони були в опозиції, а як тільки стали владою - регіонали ж самі той проект і провалили.

Хотів би помилитися, але думаю, що в новообраному парламенті за скасування недоторканності Президента не проголосує фракція Блоку Петра Порошенка. Причина та ж сама, що і в Януковича: "точка зрения определяется местом сидения"., - вважає Гриценко.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка Анатолій Гриценко: «Коаліція має скасувати недоторканність для всіх - Президента, депутатів і суддів»