Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Владислав Голуб: «Робота тільки починається!»
26 листопада 2014, 10:35 Друк

Новообраний народний депутат від Черкащини коментує наслідки підписання закону  "Щодо внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо деяких питань спадкування)»:

«З набуттям чинності цього Закону, суттєво буде спрощена процедура оформлення та реєстрації спадщини як за законом, так і за заповітом. Це питання особливе болюче було для сільських громад, де на майже усіх зустрічах з виборцями, я чув про те на скільки це болюче питання для мешканців села, які для оформлення та реєстрації спадщини повинні були їхати в райцентри до нотаріусів задля цього питання. Але тепер мешканці сіл зможуть оформити всі документи за місцем проживання, тобто у сільських радах. Більш того, зазначений Закон скасовує обов'язкову оцінку майна та встановлює нульову ставку оподаткування для спадкоємців першої та другої черги (чоловік - дружина; батьки - діти; брати - сестри).

Робота тільки починається!!! Ми будемо жити в європейській Україні!

P.S. До речі, "вєлікій поетік" сучасності, а також "борець" з олігархами (боротьба полягала в тому, що він брав гроші у так "ненависних" йому олігархів) не голосував за зазначений Закон, відповідно він був проти того, щоб бідне сільське населення не сплачувало великі податки під час оформлення та реєстрації спадщини, не сплачувало шалені кошти за оцінку майна, а також був проти того, щоб старенькі люди оформляли спадщину в сільрадах, замість нотаріальних контор! Не дивно - треба ж гроші відпрацьовувати, а турбота про людей зачекає! Люди відповідно віддячили за таку "турботу" під час нещодавних виборах до Верховної Ради України!»

Пост на особистій сторінці депутата в Facebook.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+4 #1 О.ЧУПРИНА 27.11.2014 00:56
Синок,іде вперед і назад не оглядуйся.Час вимагає плідної роботи,а не з'ясування стосунків.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка Владислав Голуб: «Робота тільки починається!»