Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Студенти ЧДТУ: «Просимо зупинити неправомірні дії ректора…»
01 грудня 2014, 12:42 Друк

Студенти Черкаського державного технологічного університету напрямів підготовки «туризм» і «готельно-ректоранна справа» просять Міністра освіти і науки Сергія Квіта «втрутитися в неправомірну діяльність ректора ЧДТУ, Качали Тамари Миколаївни, відносно завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Чепурди Лариси Михайлівни». Про це йде мова в їхньому офіційному зверненні МОН, текст якого одержала редакція «Ремарки». Подаємо його зміст повністю без скорочень:

«Ректор ЧДТУ розвернула нищівну компанію по звільненню завідувача кафедри Чепурди Л.М. за обмовлянням двох студенток, які начебто стверджують, що після закордонного стажування Чепурда Л.М. вимагала в них та інших студентів 100 долларів на особисті потреби, про що ми всі Вам відверто заявляємо, що це є наклеп. Але Качалі Т.М. цього було достатньо щоб в черговий раз розправитися з людиною з команди попереднього ректора. 

Вона не зважила на те, що Лариса Михайлівна  створила цю кафедру в пустому приміщенні, самотужки, без допомоги навчальної частини, ректорату університету, провівши всі процедури ліцензування та акредитації по двом спеціальностям «Туризм»  та «Готельно-ресторанна справа», створивши 4 лабораторії, два спеціалізованих кабінети, щороку здійснюючи ліцензійний набір за повним ліцензованим обсягом, враховуючи, що державне замовлення на кафедрі всього другий рік за мізерним обсягом. Лариса Михайлівна знана не тільки в Черкасах, а й в Україні, бо є членом НМК з туризму, членом наукової ради Державного агентства України з туризму та курортів, має найвищу Державну нагороду в туризмі – Почесний працівник туризму.

Всі батьки і студенти щиро вдячні Чепурді Ларисі Михайлівні за можливість навчатися на цій кафедрі, бо ми обирали не ВНЗ, а кафедру і конкретну людину, адже з перших днів ми маємо можливість брати участь в усіх заходах, які відбуваються в України, а також за можливість закордонного стажування. Ми знаємо, що студенти не всіх навчальних закладів виїжджають щороку на вивчення рекреаційних ресурсів області (ми це робимо як мінімум двічі на рік), ми відвідуємо професійні міжнародні виставки (декілька разів на рік), маємо можливість проходити практику за кордоном (за час існування кафедри студенти проходили практику в Угорщині, Польщі, Німеччині,Чехії, Болгарії, Росії, Словаччині та Туреччині). Ми беремо участь в усіх кулінарних фестивалях (фестиваль куті, фестиваль борщу, фестиваль полуниці, козацького кулешу та інші), що дає можливість поглиблювати практичні навички.

Просимо Вас зупинити неправомірні дії ректора ЧДТУ, Качали Т.М., яка всіляко паплюжить Ларису Михайлівну перед колегами, виступаючи на ректораті і заявляючи, що вона її або звільнить, або відкриє кримінальну справу. Обмовляючи перед колегами з приводу того, що 69 осіб з нас, написали на неї свідчення, що вона вимагає з нас кошти на потреби кафедри. Заявляємо Вам, що жодні листи всі ми не підписували, якщо до Вас вони доходять, то вони усі сфальсифіковані (до речі, ми знаємо, що така практика відбувалась в період приходу Тамари Миколаївни до влади, де декілька осіб підписували листи на Вас від співробітників та студентів університету).

Просимо Вас зупинити процес залучення до цієї брудної справи нас – студентів, оскільки Качала Т.М. використовує свій адмінресурс та вимагає знайти студентів, які б могли обмовити Ларису Михайлівну.

Просимо Вас, направити адміністративний ресурс Тамари Миколаївни з нищівної дороги в русло добра та справедливості, оскільки такий шлях може привести тільки до руйнації навчального закладу і ми залишаємо за собою право вимагати від Вас відсторонення Качали Т.М. з посади ректора ЧДТУ на час проведення організованої нами процедури люстрації (всі викладачі університету пам`ятають яким шляхом вона прийшла до влади – за листами колишніх депутатів, таких як Чечетов та інші).

Ми, батьки та студенти, щиро сподіваємось на те, що Ваше втручання буде дієвим, Качала Тамара Миколаївна вибачиться перед Ларисою Михайлівною і ми продовжимо навчання з тією людиною, якій повірили, і сподіваємось отримати гарну Європейську освіту», - звертаються студенти.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка Студенти ЧДТУ: «Просимо зупинити неправомірні дії ректора…»