Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Тарас Березовець: «Путін поводиться як Янукович перед втечею»
05 грудня 2014, 16:54 Друк

Промова президента РФ Володимира Путіна була слабкою і непереконливою. Про це в ексклюзивному коментарі Info Resist заявив політтехнолог Тарас Березовець.

«Ця промова була набагато гірша, ніж після анексії Криму. Він постійно заглядав у папірець, очі не горіли. Зал напружено стежив за ним, не було оплесків, таких, як треба. Пов'язано це з важким психологічним станом Путіна. У кожного є поріг тривожності, Путін його вже подолав», - сказав Березовець.

На думку експерта, президент Росії дуже сильно нервує, через те, що санкції продовжують працювати.

«Він поставив уряду нереальні завдання, зокрема в цій ситуації підвищити ВВП на 5%, заявив про створення економічної зони в Севастополі, мовляв, кримські порти будуть відкриті для торгівлі. Але хто туди поїде, якщо діють міжнародні санкції? Крім того, він почав безпосередньо всім погрожувати, заявивши, що російська армія не тільки ввічлива, але й ефективна », - зазначив політолог.

У цьому випадку, за словами Березовця, мова йде про те, що, швидше за все, Путін перекидає в Крим мобільні комплекси, які несуть ядерну балістичну зброю.

«З Криму зробить такий великий авіаносець», - підкреслив експерт.

Люди, що сидять в залі, слухаючи президента Росії, розуміли, що той фактично вже веде їх на дно.

«Це, як маніяк, який управляє кораблем, погрожуючи всім, що втопить. Пасажирам не дуже хочеться гинути, вони вважають, що ще рано. Тому всі в залі і виглядали напруженими », - сказав Березовець.

Як заявив політолог, по Путіну видно, що у нього відбуваються незворотні психічні зміни і виглядає він не зовсім здоровим.

«Про це говорить не тільки його зовнішній вигляд, але і його заяви, зокрема, коли він звинуватив у падінні рубля не свою власну політику, а банкірів, які спекулюють. Він веде себе як Янукович. Той теж перед своєю втечею звинувачував всіх і погрожував. Від нього не знаєш, що очікувати в буквальному сенсі », - зазначив експерт.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+5 #2 ВОЛЯ 06.12.2014 00:43
Да він уже і міст збудував через пролив і обіцяни млрд вложив в Крим і Лас-Вегас побудував..Зараз знову план "Барбарос" Севастополь...Народ паРАШИ звинувачує п.......йла і кримчан що на Крим ідуть безмежні кошти на їх утримання.Недовольство наростає з кожним днем.
 
 
+5 #1 ВОЛЯ 06.12.2014 00:31
Це нагадує Німеччину весна 1945 рік коли гітлер=путлер відчув про свій кінець.Його жде та же доля що і його брата гітлера.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка Тарас Березовець: «Путін поводиться як Янукович перед втечею»