Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Дмитро Ярош: «Якби не заважали політикани, питання звільнення східних областей України вже було б вирішеним»
08 грудня 2014, 13:06 Друк

Провідник військово-патріотичного руху «Правий сектор» вважає, що цьогорічне свято Збройних Сил стало першим, коли про армію говорили без пафосу та ура-патріотизму.

«Ще в квітні цього року говорити про ЗСУ було малоприємно: 23 роки Армія і Флот знищувалися режимом внутрішньої окупації, що й призвело до тимчасового захоплення Російською імперією українського Криму та частини наших Донецької та Луганської областей.

Останні ж півроку Українська Армія проходила горнило відродження – було багато перемог, були й трагічні поразки. На жаль, на війні інакше не буває…

Зараз же можна стверджувати однозначно, що Збройні Сили України вже вийшли на якісно інший рівень боєздатності. Українські воїни навчились бити ворога! І, я впевнений, якби не заважали політикани, то питання звільнення східних областей України вже було б вирішеним. А військова операція з повернення Криму могла б почати плануватися. Але є так, як є… Тож разом будемо змінювати ситуацію!

Добровольчий український корпус “Правий сектор” поки що офіційно не належить до Збройних Сил України. Але з квітня ми також беремо активну участь у бойових діях по захисту Незалежності та Соборності України, ефективно співпрацюємо з частинами і підрозділами ЗСУ. За цей час вже виникло справжнє фронтове братство, яке протистоїть як ворогу зовнішньому – Кремлю, так і в найближчому часі стане вагомим фактором у боротьбі з ворогами внутрішніми – корупцією, колабораціонізмом, різноманітними “п’ятими колонами”.

У цей День хочу привітати всіх своїх БРАТІВ ПО ЗБРОЇ зі святом! Перемоги, мирного неба над головою, щастя, здоров’я, сімейного затишку всім тим, хто зі зброєю в руках боронить нашу Україну!

І давайте помолімося та пом’янемо всіх, хто на цьому бойовому шляху віддав своє життя в обороні Батьківщини! Царство їм Небесне і вічна Пам’ять!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Правий сектор


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+1 #1 Григорий 08.12.2014 13:29
Я за.Трусы и политиканы руководят страной.Мир ,такой ценой,которую платит страна никому не нужен.Надо гнать агрессора и виновников войны.В первую очередь оппозицию-кролика,боксера и фашиста,ставшыми инициаторами майдана под руковлодством воровки,которая избежала всего,украв 12 млрд. вместе со сбежавшим премьером.Такого еще в мире не было,чтобы в одной и той же стране сбежали и президент и премьер.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка Дмитро Ярош: «Якби не заважали політикани, питання звільнення східних областей України вже було б вирішеним»