Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Юрій Ткаченко: «Я сприймаю критику, але конструктивну»
09 грудня 2014, 12:55 Друк

Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко відповів на відкритий лист координатора громадського руху «За чесну та ефективну владу» Олександра Чуприни, який оприлюднила «Ремарка». У листі, зокрема, пан Чуприна закидає очільнику області корупційні діяння. 

«Мені нічого приховувати, – зауважує Юрій Ткаченко. – Правоохоронці можуть надати оцінку тій інформації. Я запрошував пана Чуприну на розмову, але він відмовився. Це вказує на те, що його постійна критика винятково для піару. Я сприймаю критику, якщо вона конструктивна. На інше не маю часу. Я теж навчаюсь, тому мені необхідні люди, які можуть відверто говорити. Коли оточення мовить тільки про добре, це ніколи не приведе до результатів». 

Олександр Чуприна неодноразово критикував очільника області в контексті «дачі Андрєєва», яка нині виставлена на продаж. 

«На жаль, досі немає покупців, – зауважує Юрій Ткаченко. – Якщо в пана Чуприни є бажання її викупити, то є торги. Я комусь робити преференції в цьому питанні не буду. Цей об’єкт – надбання громади. Його слід або продати, або передати в оренду. Усе повинно бути прозоро».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+9 #2 О.ЧУПРИНА 10.12.2014 14:04
[censored] як завжди висловлюється супротив усякої логіки,ліпить горбатого і не всміхнеться.Не мав наміру щось коментувати,але напишу.Слідкуйте за пресою.
 
 
+6 #1 Воля 09.12.2014 19:34
Де подівся пан Чуприна? Чому він мовчить?
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка Юрій Ткаченко: «Я сприймаю критику, але конструктивну»