Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Олесь Вахній: «Чому здоровий потяг до побудови держави, як і в часи окупації, трактують екстремізмом?»
12 січня 2015, 17:11 Друк

Відомий політик-націоналіст із Черкас Олесь Вахній був заарештований за народну люстрацію прокурора Святошинської прокуратури Валентина Брянцева (обвинувача у низці політичних справ) та участь у народному протесті 14 жовтня 2014 р. Святошинський районний суд міста Києва 17 грудня виніс ухвалу про залишення його під вартою до кінця січня. Думки політв’язня з приводу ситуації, розмістив на своєму блозі громадський діяч Назар Обідзінський.

«Про що ув'язнений нібито українською владою (насправді аморальною постокупаційною адміністрацією) націоналіст розмірковує в українській в'язниці? Багатьом ця ситуація видається неймовірною або принаймні дивною. Але від незаздрісної реалії не втекти. Перш за все, дякую Творцеві за те що не зневірився. Я не шкодую що наражав себе на стусани і копняки, в той час як інші, паразитуючи на освяченій ідеї, шукали слави і зиску, - зазначає Вахній, — Дякую Всевишньому що не уподібнився до них. Згадуючи здійснене, аналізуючи його доцільність, шкодую за тим що планував, але не встиг втілити. Усвідомлення того, що інші навряд чи здогадаються про необхідність це здійснити, а тим паче наважитись, завдає великого болю. 

Чому здоровий і природній потяг до побудови держави і суспільства на притаманних українцям принципах і засадах, як і в часи окупації трактують екстремізмом? Невже прагнення очистити Батьківщину від адептів підлості, зла, безпринципності, аморального пристосуванства, кріпацької покірливості й лакейської запопадливості, в Україні донині трактують проявом злочинної нетолерації? Яка тому причина? Певно тому, що до арешту не знайшов шляхів і методів достукатись до зачерствілих душ співплемінників. Пробач мені Господи, і не порахуй це як гріх в часі Останнього й Остаточного Суду.

Журюсь за побратимами, котрих як і мене, за нелицемірну любов до рідного народу, іменем України заперли до смердючих камер слідчих ізоляторів, або вже й визнали винними у скоєнні міфічних злочинів. Певно, така доля. Попри те, вірю, що зло не вічне. Українці здолають супостата. Нехай навіть і ціною мого життя. Певно, така моя доля.», - міркує політвязень.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка Олесь Вахній: «Чому здоровий потяг до побудови держави, як і в часи окупації, трактують екстремізмом?»