Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Сергій Лещенко: «Мажоритарники звикли розглядати обласні телекомпанії як дівок за викликом»
13 січня 2015, 10:52 Друк

Народний депутат від блоку Петра Порошенка, колишній журналіст коментує на своїй сторінці в Facebook рішення фракції БПП не підтримувати закон про створення суспільного телебачення. На думку колишнього журналіста, справжня причина – це небажання депутатів-мажоритарників розлучатися зі звичними рупорами пропаганди. Публікуємо думку депутата:

«Такі дні, як сьогодні, змушують мене втрачати віру в людство. Фракція Блоку Петра Порошенка вирішила не підтримувати закон про громадське телебачення, внесений всім складом комітету Верховної Ради зі свободи слова на чолі з Вікторією Сюмар. Ключова реформа зі списку рекомендацій ЄС блокується через небажання депутатів розлучитися з рупорами пропаганди. Давно не чув таких маніпуляцій! Мажоритарники звикли розглядати обласні телекомпанії як дівок за викликом, яких вони можуть використовувати за скромну винагороду або просто тепле слово. 

У підсумку, Блок Порошенка створює проблеми Президенту на рівному місці. Якщо треба, ми дійдемо до МВФ і будемо наполягати, щоб створення громадського ТБ включили в список вимог до України для отримання фінансової допомоги. 

Але навіщо самим собі ставити таку підніжку ?! Навіщо?!?!?!», - ставить риторичне запитання Лещенко.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+7 #1 Михалыч 14.01.2015 19:35
Хороший ты парень Сергей,но дальнейшее пребывание тебя и тебе подобных в Блоке [censored], несёт прямую угрозу твоей порядочности. К сожалению [censored] мне всё больше и больше стал напоминать Ющенко "правителя", который после избрания его президентом очень быстро превратился в нарцисс,к чему это привело нам знакомо.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка Сергій Лещенко: «Мажоритарники звикли розглядати обласні телекомпанії як дівок за викликом»