Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Наталія Лігачова: «Не вірте в розмови про те, що під час війни не можна відмовлятися від державного рупора»
13 січня 2015, 18:30 Друк

Шеф-редактор інтернет-видання «Телекритика» закликає народних депутатів негайно прийняти закон про запровадження в Україні Суспільного Мовлення. Свої аргументи вона виклала у власному Facebook. На думку експерта, Суспільне Мовлення - саме в інтересах держави і суспільства. А так зване «державне», як воно є в Україні – в інтересах виключно тих, хто може використовувати телефонне право для свого піару:

«Кумівство - це у «помаранчевих» в генах? Не пам'ятаю, коли вже вживала слово «помаранчеві», але ми пам'ятаємо, як це було при Ющенку. Тепер Порошенко заради кума своєї політичною волею (!) лобіює ціле міністерство [інформаційної політики], а Томенко істерить заради того, щоб свого кума – [Віктора] Набруско - повернути в тепле містечко керівника Національної радіокомпанії України? Ну так виходить, авжеж? У мене питання і до Набруско: Вітя, а піти красиво не можна?

Зараз намагаються зламати те, що зусиллями сотень людей - європейськими експертами, медійними організаціями, депутатами, Нацрадою, Держтелерадіо - було створено за останні півроку для того, щоб Суспільне мовлення в Україні запустити якомога швидше. І це був би крутий сигнал і для Європи, США, що Україна рухається в бік реформ!

Але нашим політикам всеодно, якщо на кону тепле містечко для кума? І, головне, що всі ж у Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України скаржаться, що немає грошей, що такі бідні. Але тільки чомусь йти з цих "злиднів" добровільно ніхто не хоче. Пам'ятаю, як Тарас Аврахов мені навесні говорив, мовляв, ви тут поки ще пободатиметеся, я покерую НРКУ ... Напевно, таки медом намазано, товстим шаром ... Соромно і гидко.

І не вірте в розмови про те, що, мовляв, під час війни не можна відмовлятися від державного рупора. А що, Суспільне - це антидержавне, чи що? Що, зараз під керівництвом Зураба [Аласанії] НТКУ робить щось таке, що шкодить державі ?! 100% акцій Суспільного Мовлення буде у держави все одно. Просто Суспільне - це саме в інтересах держави і суспільства. А так зване державне у нас - це в інтересах виключно тих, хто може використовувати телефонне право для свого піару. І для тих, для кого корупційні схеми - це звичне середовище проживання.

Мобілізуйтесь, плиз, все, сьогодні, хто хоче в Україні змін», - закликає експерт.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка Наталія Лігачова: «Не вірте в розмови про те, що під час війни не можна відмовлятися від державного рупора»