Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Ігор Чекаленко: «Шокують нові факти "гібридної" війни…»
15 січня 2015, 16:08 Друк

Все більше громадян схиляються до підозри високопосадовців у зацікавленості тривалого продовження війни,  – аналізує сільський голова Хацьок (Черкаський район) Ігор Чекаленко. Свої думки та спостереження з приводу «гібридної війни» він виклав у мережі Facebook:

«Сьогодні відбувається обговорення чергового злочину терористів під Волновахою. На Донбасі бої. Президент підписав указ про чергову хвилю мобілізації... А мене шокують нові факти "гібридної" війни. 

Ось і в магазинах стоїть майонез виготовлений у Донецьку в середині грудня, товариш із Черкаського "Азоту" розповідає про відрахування частини прибутків для утримання працівників підприємств Фірташа в зоні АТО, а друг із Сміли повідомив: російські менеджери на Смілянському електромеханічному заводі робітникам платять по тисячі, а собі встановили більш ніж стотисячні зарплати... Одним словом - театр абсурду в дії. Масштабність трагедії безумства підсилює закупівля у Росії вугілля та електроенергії... 

Втім, все більше громадян схиляються до підозри високопосадовців у зацікавленості тривалого продовження війни. Насамперед тому, щоб фактор зовнішньої загрози стримував українців від боротьби із внутрішніми ворогами народу, а ще - щоб і надалі ловити рибку в каламутній воді. Що ж, нині, це вдається. 

Але народ прозріває швидко. Прозріває та відчуває наближення здійснення пророцтва: Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці..»


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка Ігор Чекаленко: «Шокують нові факти "гібридної" війни…»