Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Валентина Коваленко: «Ми сиділи як статисти, слухаючи виступи депутатів та міністрів…»
28 січня 2015, 19:20 Друк

Голова Черкаської обласної ради поділилася в своєму Facebook враженнями від своєї участі у розширеному засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування, яке 26 січня провів Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман. Очільницю обласної ради засмутило, що думку представників місцевих громад укотре ігнорують.

“На мою думку, яку підтримали і інші голови обласних рад, діалогу не відбулося. Ми сиділи, як статисти, слухаючи виступи нардепів і міністрів. 

Слова для виступу головам обласних рад ніхто не надавав. Хоча в багатьох, наприклад, Сергія Чернова – голови Асоціації обласних і районних рад, була підготовлена детальна аналітика щодо децентралізації влади. 

Це вкотре продемонструвало ігнорування думки представників місцевих громад. 

Хоча у вищих ешелонах влади декларують провідну роль органів місцевого самоврядування, необхідність і невідворотність процесів децентралізації, насправді спостерігаємо дещо іншу картину. 

Зустрічі із Президентом, Прем’єр-Міністром, Головою Верховної Ради, якої так просили представники органів місцевого самоврядування напередодні Нового року, так і не відбулося. А людям просто необхідно було отримати консультації перед прийняттям бюджетів. 

Голів обласних рад навіть не запрошують на селекторні наради із Прем’єр-Міністром, під час яких обговорюються питання децентралізації влади. Після засідання ми з колегами підійшли до Володимира Гройсмана і зауважили, що задля ефективного впровадження реформ слід насамперед змінити ставлення представників державних адміністрацій усіх рівнів до місцевого самоврядування. 

Сподіваємося, що Голова Верховної Ради нас почув», - висловила сподівання Валентина Коваленко.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
-3 #3 От мочить! 29.01.2015 11:25
Цитую іван+:
ВАЛЕНТИНО МИХАЙЛІВНО переглянувши зібрання Чигиринськоі Народноі ради можна поставити в приклад як повина діяти громадскісь.

Не дай Бог!
 
 
+1 #2 іван+ 29.01.2015 01:53
ВАЛЕНТИНО МИХАЙЛІВНО переглянувши зібрання Чигиринськоі Народноі ради можна поставити в приклад як повина діяти громадскісь. ДЕ ярко проглядаеться вічна боротьба добра із злом
 
 
+11 #1 О.ЧУПРИНА 28.01.2015 20:12
Валентино Михайлівно!Вони живуть своїм життям і регіони їм потрібні як дійні корови.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка Валентина Коваленко: «Ми сиділи як статисти, слухаючи виступи депутатів та міністрів…»