Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Ярослав Чубатюк: Не без жалю покидаю Черкащину
17 серпня 2015, 15:15 Друк

Колишній начальник Управління ДАІ Черкаської області полковник міліції Ярослав Чубатюк на офіційній сторінці у Фейсбук пояснив причини свого звільнення з посади. 

– Нещодавно мені запропонували нове місце роботи в Головному Управлінні МВС України, і я цю пропозицію прийняв.

Повинен зізнатися, що я не без жалю покидаю Черкащину, хоча і розумію, що рано чи пізно мені б довелося робити цей вибір, адже вся моя родина проживає в Києві.

В зв`язку з цим, хочу сказати кілька теплих слів вдячності на адресу тих людей, з якими мені довелося спільно працювати останні півтора роки по забезпеченню безпеки дорожнього руху на вулицях і шляхах Черкаської області.

В першу чергу я маю на увазі своїх колег, працівників Державтоінспекції Черкащини.

Я вдячний кожному з Вас, хто в міру своїх сил і можливостей, не рахуючись з особистими інтересами сумлінно виконував свої службові обов`язки, пліч-о-пліч, на своєму рівні, брав активну участь у зміні, реформуванні та вдосконаленні чинної правоохоронної системи. Звичайно, залишилося ще чимало невирішених питань, але я щиро переконаний, що з таким колективом як у Вас, багато з цих питань будуть вирішені позитивно вже в найближчому майбутньому.

Хочеться сказати окреме сердечне спасибі всім жителям області, представникам громадських організацій та автовласникам з якими мені довелося спілкуватися.

За час роботи на Черкащині я набув безцінного професійного досвіду та важливих знань і навичок. Мені завжди буде приємно згадувати про час моєї служби в краю великого кобзаря і незламного козацтва.

Сердечно дякую особовому складу, усім працівникам Державтоінспекції Черкаської області за високий професіоналізм та самовідданість у роботі. Дякую долі, що звела мене з такими мужніми, сильними, рішучими людьми, готовими ризикувати власним життям заради порятунку інших. Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, добра, родинного щастя і благополуччя. Сил та успіхів у Вашій нелегкій, але почесній і потрібній людям службі.

Користуючись нагодою, наостанок хочу Всіх привітати з наступаючими Державними святами Днем Прапора та Днем незалежності України!

СЛАВА УКРАЇНІ!


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка Ярослав Чубатюк: Не без жалю покидаю Черкащину