Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Тетяна Єщенко: Бої за волю і честь України точаться не лише на лінії фронту
21 серпня 2015, 17:39 Друк

Смерть уродженця Чигирина Сергія Кононенка

на Яворівському полігоні сколихнула громадськість. Чоловік мав запалення легень і не отримав вчасно кваліфікованої медичної допомоги. На це представник регіонального медіа-центру Міноборони  відзначив лише, мовляв таких хворих серед мобілізованих вистачає… 

Черкаська журналістка Тетяна Єщенко переконана – ситуація більш ніж показова. Думками з приводу вона поділилася на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

– Нечасто дивлюсь ТБ-новини, але сьогодні мабуть був знак: потрапила на сюжет ранкового випуску Інтеру про те, як мобілізований 36-річний уродженець Черкащини помер від пневмоніі, тому що застудився на полігоні, а в “учебці” всім було начхати що бідоласі зле.

5 днів мучився-температурив, аж допоки не поклали до шпиталю (де на додачу зробили “не той” укол…). Коротше, вгробили чоловіка ні за що, ні про що. В кадрі згорьована мати, розгублений син померлого Сергія. І – нахабне чувирло в формі (представник начальства частини) що коментує: Мовляв, а у нас таких [мобілізованих] тисячі, хто з температурою, хто з тиском, чого це ми повинні за кожним слідкувать…

І отепер сиджу й думаю: що треба мати у голові, щоб навіть подумати отак про людей, які довіряють країні своє життя? Яким ідіотом треба буть, щоб отак сказати й на камеру, мільйонам українців? Із глибин тхнуло оцим пізньо-совковим (“я вас у Афганістан не посилав!”) та відрижкою “доблесті” маршала Жукова (який нічтоже сумняшеся поклав при штурмі Берліна 500 тисяч вояків зі словами “ниче, бабы новых нарожают”).

Знаєте, а отакі послідовники совітського маршала в військових частинах, підривають нашу обороноздатність не менше за бойовиків ДНР-ЛНР з їхніми регулярними обстрілами.

А справжні бої за волю і честь України точаться не лише на лінії фронту. Куди схиляться шальки терезів майбутнього, що нині коливаються між рабсько-совковим минулим та омріяно-гідним майбутнім – це залежатиме і від того, чи “винесуть” представника цієї військовоі частини з роботи уже найближчим часом.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка Тетяна Єщенко: Бої за волю і честь України точаться не лише на лінії фронту