Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Наталія Нетовкіна: Моя ціль - мінімум три Академії Лідерства на Черкащині
04 травня 2016, 14:43 Друк

10486585 1662822133988103 8402078428872492379 nАкадемія Лідерства має постати у першій козацькій столиці вже цієї осені. І основою для її створення стане ізраїльський досвід. Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповіла голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна.

– Уперше в Ізраїлі мала нагоду побувати 15 років тому. І ще тоді була вражена місцевою молоддю. Я не розуміла – як хлопцям та дівчатам, яким лише 18-19 років, довірили володіти зброєю?! У військовій формі і з автоматами – цих молодих ізраїльтян було помітно всюди: в аеропорту, на зупинках, на вулицях, в Храмі Гробу Господнього під час сходження Благодатного вогню… Вони чітко слідкували за порядком та виступали гарантами безпеки. За нашими уявленнями вони були ще дітьми! І такавідповідальність.

Я спостерігала за ними – молодими, спортивними, дисциплінованими… Спілкуючись з дітьми моїх ізраїльських партнерів, усвідомила, що це покоління особливе ще й своєю глибокою вірою і шаленою любов’ю до рідної країни. Пам’ятаю, як запитувала у своєї подруги Олександри (вона була аташе в ізраїльському посольстві) - як же вдалося виховати таку молодь? Як?! У той момент я відверто заздрила єврейській нації, адже розуміла, що саме ця сильна і розумна молодь є гарантом майбутнього для сильної та успішної країни! Нова генерація нових людей… Одне питання не давало мені спокою – як же нам виховати таке ж покоління і чи це можливо для України взагалі? Тоді я вперше почула про Академії Лідерства, а саме про їх ізраїльський варіант.

І ось вже нині я можу сказати, що немає мрії, котра врешті-решт не стала б дійсністю! Сьогодні, перебуваючи в Ізраїлі з робочою поїздкою, шукаючи шляхи для реалізації нашої ініціативи відкриття Академії Лідерства у Чигирині, вкотре переконуюсь – саме цей проект змінить парадигму безнадії, безвідповідальності і вічну роль «жертви» для моєї рідної нації, моєї рідної країни. І сьогодні це питання стоїть украй гостро, адже ми усвідомлюємо всю небезпеку ситуації в Україні: чи вдасться нам втриматися, вижити, лишитися на карті світу у звичних кордонах? За цією невідомістю стоїть страшна ймовірність втратити незалежне майбутнє наших дітей.

Тому з усією відповідальністю, величезним бажанням і, як кажуть в Академії, з гарячим серцем і холодним розумом, беруся реалізувати цей грандіозний проект – відкриття Академії Лідерства в Чигирині! І перша козацька столиця – лише початок шляху. Моя ціль: за п'ять років відкрити мінімум три Академії в Черкаській області, відкрити Академію ІТ, а також експериментальну середню школу та школу національного сервісу – словом, зафіксувати на Черкащині потужний навчально-виховний кластер, що стане своєрідним «ліфтом» для нашої молоді. Перетворити революцію на еволюцію – ось єдиний вірний для нас шлях. Я вірю: якщо нам вдасться змінити Черкащину – ми змінимо і всю країну!

 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка Наталія Нетовкіна: Моя ціль - мінімум три Академії Лідерства на Черкащині