Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

ОЛЕКСАНДР МАЛИНОШЕВСЬКИЙ Три громади – це не об’єднання, а розпорошення
25 липня 2016, 10:43 Друк

1469195052 golovaСільський голова села Боровиці Олександр Малиношевський на своїй посаді менше року, проте вже зараз бере участь у надважливому для Чигиринщини процесі – об’єднанні територіальних громад. Яка роль Боровиці в цьому процесі, чого очікують селяни та як сприймають реформу, Олександр Іванович розповів в інтерв’ю Новій Добі.

 – Люди не розуміють, який зиск принесе їм реформа, а отже, бояться. Крім того, є велика конкуренція між селами щодо того, хто ж стане адміністративним центром. Спочатку планувалося зробити дві громади, потім – три: Чигиринську, Трушівську та Медведівську. Ми теж претендували на позицію центру об’єднаної територіальної громади, оскільки у нас проживає більше людей, ніж у Трушівцях, краща інфраструктура, більше підприємств працює. Сусідні села – Топилівка, Трушівці, Тіньки – в межах транспортної доступності. Але потім вирішили, що три громади – це не об’єднання, а розпорошення. Адже це три міні-райони в одному – на базі кожного необхідно створювати відділи місцевої адміністрації, медичні установи, поліцію, протипожежну частину. Тож зараз притримуємося стратегії: один район – одна громада. 

Зараз у селі проживає 1,5 тисячі людей. 169 дітей навчається в нашій школі, 20 із них – доїжджають із сусідньої Топилівки шкільним автобусом. Ще 39 дітей є вихованцями місцевого дитячого садка, який ми обладнали на базі школи. Зараз момітна тенденція щодо збільшення дітей, адже наше село прийняло 8 сімей переселенців, одна з яких – багатодітна (11 дітей). У школі маємо дуже хороший сучасний спортзал, рівного якому немає в районі. Проте опорною наша школа не буде. Після процесу об’єднання громад опорну школу матимемо в Чигирині, адже лише одна школа в районному центрі відповідає всім вимогам.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка ОЛЕКСАНДР МАЛИНОШЕВСЬКИЙ Три громади – це не об’єднання, а розпорошення