Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Кам’янчани оцінили «порожняки» від влади
26 грудня 2012, 08:05 Друк

Є в світі країна, з якою не зрівняється жодна в світі. У нас хоч і врожаї найменші, зате чорноземи найкращі. У нас люди хоч і за кордоном, але роботящі. У нас курс гривні хоч і падає, зате стабільно. У нас влада нічого не робить, зате як добре обіцяє. У нас бувають негаразди, але як не крути, ми Файна Юкрайна й чорт з ним.

 

Оцінку роботі влади жителі України можуть дати лише на виборах.

В Кам’янському районі останній екзамен владою був провалений. Як ми вже писали, за Партію регіонів на Кам’янщині проголосувало усього 16% виборців, а це навіть нижче середньообласного рівня. Кандидати-мажоритарники, які йшли під прапорами регіоналів, також не порадували прийнятним результатом.

Не встигло керівництво району оговтатись після цієї невдачі, як непомітно наблизився час проведення позачергових виборів Кам’янського міського голови. І тут на регіоналів очікувала нищівна поразка – виконувачка обов’язків міського голови, представник ПР Надія Будянська отримала «почесне» п’яте місце.

Можливо, керівнику місцевого осередку Партії регіонів, а за сумісництвом голові райдержадміністрації, Віталію Архип’юку, варто замислитись про причини такого падіння довіри населення?

Спробуємо допомогти розібратися. Пропонуємо розглянути таку гіпотезу: кам’янчанам не подобається те, що влада обіцяє і не робить, або робить, але зовсім протилежне обіцяному.

Місцевому керманичу, швидше за все, старші партайгеноссе не довели до відому доктрину про те, що Партія регіонів «порожняк не гонит». Тому і гуркотять у Кам’янці «порожняки» обіцянок: сказав-забув, сказав-забув, сказав-забув…

Ілюстрацією до сказаного якнайкраще може послужити одна із статей кам’янської районної газети «Трудова слава» за 1 липня 2011 року. Наводимо її текст.

Цими днями в місті працювала обласна робоча група, створена за дорученням голови облдержадміністрації С.Б.Тулуба. Спеціалісти управління агропромислового розвитку ОДА, інженерно-технічні працівники Іванківського цукрового заводу в якості незалежних експертів, власники заводу та представники виконавчої влади району на чолі з головою РДА В.В.Архип’юком вивчали технічний стан Кам’янського цукрового заводу щодо подальшого функціонування та можливості відновлення роботи підприємства.

Комісія оглянула всі цехи і переконалася, що чутки про автогенне вирізання технологічного обладнання безпідставні, хоча на окремих ділянках лінію з виробництва цукру дещо розкомплектовано. В загальному ж на підприємстві збережено цілісний майновий комплекс для переробки цукрової сировини, в належному стані знаходяться виробничі площі, допоміжні обслуговуючі цехи та дільниці. Тому висновок комісії був однозначним: шляхи ліквідації заводу, демонтажу чи вирізання його обладнання на металобрухт відкинути, як неприйнятні.

Головне завдання, яке вбачають представники влади, - відновлення роботи підприємства та пошук реального інвестора з тим, щоб передати його в руки дбайливому господарю.

Групам комісії відповідного спрямування дано доручення підготувати висновки й пропозиції щодо подальшого існування підприємства.


12-12-25-Stattya

 

Минув рік… За цей час «цілісний майновий комплекс» в якості металобрухту та будівельних матеріалів давно покинув територію заводу, останки цехів потроху заросли бур’янами, і лише труба бовваніє, як пам’ятник безгосподарності і брехні...

 

12-12-26-Zavod


Чи потрібні ще якісь коментарі?...


Стас Гетьман

 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#8 Горбун 14.01.2013 19:08
Архипюк еще не задумываеться про последствие пока он у руля района. Люди вспомнят все. Продолжение следует царь архипюк.
 
 
#7 Сергій 14.01.2013 01:38
Ми їм ще всім продаж готелю 1 поверху за 47 тис. і Машбуду за 120 згадаємо.

а спиртзавод вже також ріжуть?
 
 
+3 #6 Юрий 07.01.2013 15:52
Цитую ИИИ:
Архип'юк - бр*хло!!!

Та пи*ар он!
 
 
+6 #5 Трибунал 29.12.2012 10:14
Цитую комуніст:
даже німці у войну завод не додумалися знищити, тільки архипюк усіх перплюнув. півміста працювало на заводі. а де ж тепер брати робочі міста. ти не завод знищив, а історію наших трударів!

Прийде час - будемо розбиратися з такими, як Архипюк. Нехай ще трохи потішиться...
 
 
+8 #4 комуніст 28.12.2012 23:01
даже німці у войну завод не додумалися знищити, тільки архипюк усіх перплюнув. півміста працювало на заводі. а де ж тепер брати робочі міста. ти не завод знищив, а історію наших трударів!
 
 
+5 #3 ИИИ 28.12.2012 12:09
Архип'юк - бр*хло!!!
 
 
+4 #2 Malandro 27.12.2012 18:28
трубі повезло більше
 
 
+5 #1 Malandro 27.12.2012 18:27
У труби реальний інвестор який " порожняк не гонит" київстар , а у завода "поржняк"
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Зенітка Кам’янчани оцінили «порожняки» від влади