Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«Зоря комунізму» зійшла над Чигиринщиною!
30 червня 2012, 23:40 Друк

БрежневВперед - до перемоги комунізму!Напередодні Дня Конституції України у древньому Чигирині відбулися традиційні урочистості для організованих мас чиновників та представників бюджетних установ, які в робочий час з натхненним виглядом створювали атмосферу всезагального глибокого задоволення і чекали на історичні промови державних і партійних вождів району про наші досягнення.

Однак, цього разу їхнім сподіванням почути чергові перли сучасної політичної прози від «очільників» Чигиринщини так і не судилося справдитися. Бо у таке знаменне свято у них, видно, були набагато важливіші справи, аніж знову і знову переконувати чигиринців у невпинному поступі до процвітання.

Тому від влади публіку розважали заступники голови райдержадміністрації і райради, які старанно у міру власних дикторських здібностей зачитали змістовні доповіді про славну історію і суттєві здобутки на всіх напрямках. Після чого, як водиться, відбувся концерт місцевих аматорів.

Але, мабуть, найбільшим враженням цьогорічного Дня Конституції став повнокольоровий святковий спецвипуск районної газети «Чигиринські вісті», який мав наповнити свідомість людей справжніми державницькими цінностями від перших осіб держави, області і району.

Червоною ниткою всіх матеріалів та вітань стали слова захоплення про права і свободи людини в Україні, які Конституція гарантує кожному громадянину. Особливо хвилюючими і актуальними для жителів Чигиринщини, яка сьогодні є одним із лідерів в області по безробіттю, стало побажання чиновників «допомогти жителям Богданового краю гідно реалізувати одне з найсвятіших конституційних прав – право на працю».

От якби ще до цього додати хоч і не таке святе, але дуже важливе для кожного українця, право на гідну оплату праці!

А для початку якби хоча б не погрожувати звільненням з роботи за недостатню політичну лояльність до діючої влади, тоді можна було б хоч і зараз пускатися в танок!

Знайомлячись з черговою підбіркою матеріалів про небачений прорив у розвитку району, який має зробити «Чигиринщина туристична», кожний свідомий читач подумки гнівно засудив «сумнівну» з усіх боків програму «Золота підкова Черкащини», реалізовуючи яку, попередня влада протягом 5 років щось таки будувала в районі (дороги, газопроводи, історичні об’єкти), але робила то все (як стало відомо зовсім недавно) без справжньої любові до чигиринців. Зараз все буде геть інакше! Можете не сумніватися!

А хіба могла залишити когось байдужим сенсаційна новина про те, що «Чигиринщина може стати дослідною ділянкою Інституту фізіології рослин»?

Тьху, тьху, тьху – а то ще не стане.

Це справжній подарунок до державного свята! Хай сусідні райони вчаться і заздрять нашому креативу, який відкриває «великі перспективи для розвитку сільськогосподарської галузі району».

Навіть зворушливі відгуки щасливих земляків, надруковані у рубриці «Устами народу. Говорять чигиринці», стали прикладом неприхованої радості від тих позитивних змін, які мало не щоденно відбуваються на Чигиринщині і відкривають нам «нові горизонти».

Голосуйте!Усі на парламентські вибори!Було якось незручно, сидячи у залі, чути що говорили чигиринці, обговорюючи черговий ідеологічний опус. Навряд чи це потрапило б на шпальти шанованого видання, але мусимо визнати, що їхні репліки «з перцем» дещо виходили за межі загального захоплення і «одобрямсу».

Припустимо, що то були панікери, або провокатори, радикальні думки яких не відображають широких оптимістичних настроїв нашого суспільства.

Читали районку і милувалися мало не до сліз, згадуючи «сталінську» та «брежнєвську» Конституції, керівну і спрямовуючу силу партії, «глубокоє удовлєтворєніє»  та будівництво світлого майбутнього. Ті самі фоторакурси усміхнених керівників у колосках пшениці та в оточенні гарненьких діточок. Ті самі натхненні слова і гасла.

«І лише зараз настав зоряний час для всіх чигиринців!»,- саме так написав би редактор районної газети років тридцять тому – тоді, коли це видання називалося «Зорею комунізму».

Виявляється, все нове – то добре забуте старе… На те вона і народна мудрість!

Такими темпами, дивись, і до «перебудови» недалеко…

 

Охрім ПисьменнийAddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+10 #4 Клава 01.07.2012 14:17
Цитую oo:
як не корови з великими вим'ями то колоски та битва за врожай.

Точно! Навіть Богословська про вим'я згадала: obkom.net.ua/.../08.1644.shtml
 
 
+9 #3 oo 01.07.2012 11:47
тему врожаїв та надоїв чиновники після радянського простору чомусь полюбляють найбільше.
ото б обама чи саркозі надоями хвалились.
а нашим - в самий раз. як не корови з великими вим'ями то колоски та битва за врожай.
 
 
+9 #2 Читич 01.07.2012 10:41
така прогресивна районна газета, що у нашій сім"ї виписуємо аж три екземрляри. Бо як на біду і мама і тато і дитина - працюють у різних установах. хочеш не хочеш, але кожного разу мусиш справно нести начальству квитанцію про передплату, а то крику і неприємностей не оберешся. Нормальної інформації там нема, хіба лише фото та дифирамби тим хто зараз біля корита. Зато маємо дуже дорогий папір для обгортання.
 
 
+9 #1 Швондер 01.07.2012 10:24
Мы рождены, чтоб сказку сделать былью!!!!!
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Зенітка «Зоря комунізму» зійшла над Чигиринщиною!