Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Герой України рятує село: репортаж з місця події
03 липня 2012, 09:01 Друк

ДепутатДесь в надрах сектору з питань внутрішньої політики Шполянської райдержадміністрації причаївся конкурент чигиринських «акуленят пера».

Ця обдарована людина не  вперше радує свої читачів життєстверджуючими текстами на сторінках сайту адміністрації. Саме в голові цього літературного генія народилася влучна та красива метафора щодо «професійних патріотів» з Партії регіонів.

Тож продовжуємо відслідковувати літературні здобутки цього безіменного, але перспективного автора.

28 червня сайт Шполянської РДА опублікував звіт про пуск підвідного газопроводу у селі Васильків.

 «27 червня – дата, знаменна для жителів села Васильків радісною подією – історичним моментом, що увійде до літопису життя Васильківської громади світлою сторінкою. Цей день виявився для кожного мешканця села справжнім святом, адже вони на власні очі побачили довгоочікуване блакитне полум’я, на яке чекали не один рік. Багато кому, можливо, вже й не вірилося в успішне завершення газифікації села. Здавалося, що ця справа вже назавжди заведена в глухий кут».

Прекрасний зразок епістолярної творчості в дусі соцреалізму!

Від себе повинні додати, що урочистості з нагоди пуску цього «значного об’єкту» відвідали, крім заступника голови РДА і голови районної ради, особисто голова правління ВАТ «Черкасигаз» Сергій Буян і Герой України… ні, ви не на того подумали… Геннадій Бобов – депутат облради і за сумісництвом «владелец заводов, газет, пароходов».

Спасибо«Це ті люди, котрі не один рік наполегливо працювали над тим, щоб блакитне паливо зайшло до Василькова, створюючи комфортні умови для проживання його жителям. Адже блакитний вогник у домі - це не тільки значне поліпшення життєвого рівня, але ще й створення умов для молоді  задля того, щоб вона залишалася на селі, будувала тут своє майбутнє».

Так от чому молодь покидає села! От балувані, газу їм не вистачає! Тепер, мабуть, повернуться.

Як тут не згадати Пєчкіна: «Я почему раньше злой был? Потому что у меня велосипеда не было».

«Вся громада вдячно аплодувала народному обранцеві за таку суттєву допомогу і проявлену увагу до сільського населення, якому тепер доводиться нелегко виживати.

Право урочисто запалити перший блакитний вогонь було надано депутату обласної ради, Герою України Геннадію Бобову та місцевій мешканці – ветерану праці Шпоньці Марії Василівні. Потім всі учасники заходу завітали до першої оселі, де відбулося запалення комфорки та символічне приготування яєчні на кухні.

Розквіту і процвітання Василькову і його мешканцям! Нехай ця прекрасна подія стане початком відліку нового – кращого життя на селі!»

Після цих слів навіть хохмити не хочеться, а лише крикнути «Ура!» і розчулено заплакати…


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Зенітка Герой України рятує село: репортаж з місця події