Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«Вишневі усмішки» Смілянської влади
10 липня 2012, 10:16 Друк

zaytsevСергій Анатолійович -мрійник і фантазерПродовжуючи традиції, започатковані партією влади (читати тут і тут), Смілянська РДА на своєму сайті розмістила захоплююче оповідання про районну конференцію Партії регіонів. У цьому геніальному творі, знову ж таки традиційно, усі позитивні зрушення в районі зараховані в актив «блакитної» партії.

Андрій Глущенко, заступник головного редактора «Смілянських обріїв», успішно упорався з амплуа придворного літописця.

Він повідав читачам про те, що явка була майже 100-відсотковою, конференцію вшанували своєю присутністю перший заступник голови Черкаської ОДА Рябцев, депутат Верховної Ради Савченко, депутати обласної ради Горбенко  та Сегеда.

 

ryabtsevСергій Рябцев SavchenkoІгор Савченко gorbenkoНаталія Горбенко segedaЮрій Сегеда

 

Відкривав конференцію, як шанобливо пише пан Глущенко, Сергій Анатолійович. Як з’ясувалося, Сергій Анатолійович – це ніхто інший, як голова РДА Зайцев.

Після виконання обов’язкової програми – роздачі партквитків новонаверненим адептам партійного угрупування, Сергій Анатолійович приступив до довільної.

В першу чергу, щоб ні у кого не виникло зайвих питань, він повідомив, що робота Смілянської районної парторганізації постійно була спрямована на виконання рішень ХІІІ з’їзду Партії регіонів, а також Програм економічних реформ:

1. «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава»;

2. «Будуємо нову Черкащину»,

3. «Будуємо нову Смілянщину».

sbyl mechtyСаме це дозволило в короткі терміни досягнути «розвитку соціально орієнтованого виробництва, покращення інфраструктури великих і малих сіл, підвищення добробуту людей».

Щоб упередити найменші сумніви, С.А. зазначив, що «район утримує високі, на рівні області, темпи росту обсягів промислового виробництва та реалізації продукції».

Далі Сергій Анатолійович «коротенько – минут на сорок» прочитав присутнім лекцію про те, як «космические корабли бороздят просторы Большого театра».

Після нього у тому самому мажорно-бравурному стилі переконували шановне товариство в «успішній реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича» ряд сільських голів та інші достойники.

Сергій Рябцев ледь зумів перервати потік красномовства своїх однопартійців, щоб «зосередити увагу членів районної організації Партії регіонів над реалізацію поставлених завдань щодо організації та проведення парламентських виборів».

Навіть «Штирлиц знал, что лучше всего запоминается последняя фраза», тому хазяїн заходу – згаданий вище Сергій Анатолійович – резюмував:

– Наше головне завдання – донести не тільки до розуму, а й  до серця кожного виборця  те, що Партія регіонів йде на вибори з наміром продовжити реформи, реалізація яких у найближчому майбутньому дасть можливість забезпечити громадянам гідний рівень життя.

Аплодисменти. Завіса.

 

Ремарка  Прапор Партії регіонів вам в руки, шановні добродії, і попутного, як то кажуть, вітру – «покращуйте». Надіємося, що поряд з життям громадян ви врешті-решт покращите і своє життя наскільки, що у вас вистачатиме коштів на партійні вебсайти і ви припините засмічувати  сайти органів влади цими гуморесками.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+3 #1 Петро 11.07.2012 21:25
Особливо круто вийшло про виконання рішень ХІІІ з"їзду! Видно ще пам"ятають хлопці промови дорогого Леоніда Ілліча :lol:
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Зенітка «Вишневі усмішки» Смілянської влади