Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Реклама для «збитого льотчика»
15 липня 2012, 10:51 Друк

savch 111Знімок з орденоносцем - гарний піарПерепрошуємо у наших читачів за те, що ця стаття знову про події, які відбуваються в Кам’янці. Але враховуючи те, що тамтешня влада є настільки невтомною у продукуванні цікавих інформаційних приводів, а люди мають активну життєву позицію, пройти мимо сигналів кам’янчан ми не могли.

Останні декілька років доля пов’язала Кам’янський район з народним депутатом Ігорем Савченком. Цей смілянин зробив стрімку кар’єру завдяки своєму вмінню вірно обирати покровителів і вчасно їх зраджувати.

Своєму початковому підйому Ігор Васильович завдячує Вадиму Льошенку, який у той час був головою Черкаської ОДА. Але більш потужний «ривок» у кар’єрі Савченка відбувся завдяки попаданню в списки БЮТ на парламентських виборах.

Вже будучи нардепом, Ігор Савченко приймав активну участь у президентській кампанії 2009-2010 років. Кам’янський район був зоною відповідальності цього «достойника». Притаманними йому методами – не зовсім легальними, але ефективними – пан Савченко і його команда перемогу Ю.Тимошенко «приближали, как могли». Але, як усі ми знаємо, пальму першості на тих виборах отримав інший кандидат.

savch 0Як можна не обрати такого красеня?Відомий персонаж з рязанівського фільму «Гараж» казав: «Вовремя предать — это не предать. Это предвидеть!». Як зазначалося вище, саме це є життєвим кредо пана Савченка, тому Ігор Васильович, «ничтоже сумняшеся», за старою «щурячою» звичкою відразу покинув БЮТ та перебіг у провладну більшість і навіть умудрився увійти до керівних органів Партії регіонів.

Забувши загальновідомі приклади про поводження окупантів з різного роду колаборантами, новонавернений регіонал розраховував на підтримку новими «партнерами» свого походу до Верховної Ради-2012.

Пан Савченко зробив ставку на виборчий округ, в який входили на той час Смілянський, Кам’янський та Чигиринський райони.

Спочатку начебто така підтримка мала місце. Кам’янчани розповідають, що народний обранець з’являвся на усіх заходах разом з головою РДА Архип’юком та розвішував де попало банери зі своїм зображенням. Влада постійно давала зрозуміти жителям району, що без пана Савченка і гриби в лісі не родили б.

Навіть Сергій Тулуб, хоч і з відразою на обличчі, але зв’язаний певними зобов’язаннями, певний час терпів присутність пана Савченка серед супроводжуючої його свити.

Усе змінилося трохи згодом – після нової «нарізки» виборчих округів. Чи то кількість бажаючих балотуватися від партії влади перевищила сподівання, чи то рейтинг Ігоря Васильовича, який він так і не зміг підняти з рівня «плінтуса» зіграв злий жарт з його власником, та серед обласного керівництва Партії регіонів стрімко почали ширитися чутки про те, що Савченка «зливають». Невдовзі сам «почесний зрадник» побічно підтвердив ці чутки, припинивши усіляку активність в районі та згорнувши роботу своїх неофіційних штабів.

В принципі, усе закономірно. Свої тридцять срібників при переході у більшість екс-бютівець отримав, а більше йому ніхто нічого не винен.

Дивує те, що нові тренди ніяк не дійдуть до свідомості кам’янського шанувальника І.Савченка – пана Архип’юка. Сайт місцевої райдержадміністрації за старою звичкою продовжує віщати звичними штампами.

Так у коротенькій інформації від 11.07.2012 про те, що «стан доріг комунальної власності протягом 2012 року значно покращиться», поряд з цифрами можливих обсягів фінансування дорожніх робіт у поточному році нам пропонують перелік причин, через які таке «щастя» прийшло на Кам’янську землю.

Не будемо зупинятися на тому, що усю цю «благодать», як завжди, тільки анонсують. Чи буде це виконано, побачимо.

Закцентувати увагу читачів хочеться на тому, що після перелічування стандартних благодійників — «соціальних ініціатив» та голови ОДА С.Тулуба, —  нас інформують про те, що ця «дорожня революція» стала можливою «при допомозі депутата Верховної Ради Ігоря Савченка».

Не будемо вкотре повторювати азбучні істини про те, що виділення бюджетних коштів не може бути особистою заслугою таких, як пан Савченко, та переконувати у тому, що використовувати бюджетне фінансування у виборчих цілях – це є дуже сумнівним моментом, як з точки зору елементарної порядності, так і з точки зору закону. А що стосується використання веб-майданчиків органів влади для виборчого піару, то про це і говорити не варто, адже влада відверто порушує законодавство у більш принципових питаннях.

Хочемо лише порадити панові Архип’юку бути більш уважним і вчитися у свого смілянського товариша «тримати ніс по вітру». Хоча і ця якість, як ми бачимо з прикладу депутата Савченка,теж не гарантує безхмарного життя.

 

savch 1 savch 2
savch 3 savch 4
savch 6 savch 7
savch 8 savch 9

Фото з сайту Кам’янської РДА


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+5 #2 Гриша 15.07.2012 12:48
Не тратьте куме сили - спускайтеся на дно ;-)
 
 
+2 #1 МАРИХУАННА 15.07.2012 12:47
Да уж, многие пытаются заниматься политикой, но мало кто из них хоть приблизительно понимает как и что нужно делать. Люди ведь не глупые, как кажется некоторым господам, и всегда объективно оценивают происходящее.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Зенітка Реклама для «збитого льотчика»