Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Галина Степанівна «надіється на стабільність»
21 липня 2012, 14:20 Друк

gnevДо громадської приймальні Партії регіонів надходять «листи трудящих» із скаргами на опозиціонерів.

Так, в одному з листів Галина Степанівна Карпенюк поскаржилася представникам єдиної української партії, яка стабільно бореться за стабільність, на хуліганські дії відомого черкаського  гопника Миколи Булатецького.

«Спокійний ранок. Черкаські регіонали роздають перехожим газети та спілкуються з людьми на наболіли теми суспільства», - розповідає Галина Степанівна. «Потроху біля наметів об’єднаної опозиції збираються активісти-опозиціонери, з десятка зо два, і як завжди, одні й ті ж обличчя».

І не просто збираються, повідомляє пильна громадянка: «Знову за своє! Опозиція розгортає плакати «Україна без Януковича!» та «Черкащина без Тулуба!».

Але Галина Степанівна із своїми соратниками підготувала для ворога сюрприз: «Та ось несподіванка! У Черкасах існує й інша думка! З’явилися плакати іншого змісту: «Черкащина за президента Януковича!» та «Геть з Черкащини провокатора Томенка!».

Як повідомляє автор листа Г.С.Карпенюк, Булатецький спочатку «маскувався під порядну людину»: «почав позувати на фоні всіх плакатів». Але Галина Степанівна – людина досвідчена, бачила на своєму життєвому шляху безліч аферистів, тому діагноз Булатецькому поставила 100%-во вірний: «Одним словом, - демократ».

Але, каже Галина Степанівна, своє справжнє єство Микола Іванович показав трохи згодом, коли йому набридло поводити себе чемно і він влаштував бідним прихильникам Партії регіонів справжній Сталінград: «…полетів на землю плакат у підтримку Януковича. Оскаженілий пан Микола почав по ньому топтатися».

Та захисники порядку дали гідну відсіч агресору: «Але й опоненти не стерпіли. Молодий чоловік зірвав плакат «Черкащина без Тулуба!». Гомін, крики, одні за, а другі проти... Булатецький, який розпочав зривати плакати та порушувати порядок, волав у рупор до міліції, щоб зафіксували факти наруги над ним…»

vidvazh zhinkyХто знає, чим закінчилося б це побоїще, якби не «відважні жінки» на чолі з Галиною Степанівною, які запропонували «опозиції, яка вже набридла своїми діями усім мешканцям міста, нарешті зайнятися корисними справами».

Швидше за все, саме слова «відважних жінок» вплинули на нероб-опозиціонерів: «Зрештою, недовго бушували пристрасті булатецьких, бондаренків, даценків на Соборній площі...», - переможно констатувала Галина Степанівна.

Очевидно, пішли «займатися корисними справами».

Насамкінець, у своєму листі, Галина Степанівна порушила доволі таки слушне питання.

«Чому тільки напередодні виборів, до Черкас починає їздити шановне панство з Києва та вказувати на те, що зроблено не так? А де Були Ви раніше та чим уже допомогли, високоповажний пане Томенку?», - цікавиться Г.С.Карпенюк.

stabУсе вірно, Галино Степанівно, так його! Виїхав зі свого Чорнобая до Києва, то нехай і сидить там, демократ клятий! Про нас тепер донецькі подбають.

Незважаючи на стрес від спілкування з хуліганами від опозиції, політично свідома громадянка закінчила листа на оптимістичній ноті:

«З повагою та надією на стабільність і спокій у нашому місті, Карпенюк Галина Степанівна»

Так воно і буде, шановна Галино Степанівно, адже з такими небайдужими громадянами і «відважними жінками» Черкаси просто приречені на стабільність і розквіт!


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Зенітка Галина Степанівна «надіється на стабільність»