Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Як Партія регіонів та О.Головко презентували свою програму в Чигирині
26 серпня 2012, 21:11 Друк

Vid-stabilnosti-do-dobrobutu22 серпня кандидат в народні депутати по 195-му мажоритарному виборчому округу,  заступник голови Черкаської ОДА Олексій Головко провів зустріч з виборцями Чигиринщини під приводом презентації виборчої програми.

Про підготовку такої зустрічі чигиринці взнали заздалегідь, адже явку виборців взялася забезпечувати місцева влада. За два дні до візиту поважного гостя працівники районної та міської рад обдзвонювали депутатів і запрошували на зустріч з кандидатом. З простим людом обійшлися, як завжди, без церемоній: керівники державних та комунальних підприємств, медичних та навчальних закладів отримали вказівку забезпечити 100-відсоткове заповнення Чигиринського районного Будинку культури. Враховуючи те, що для більшості керівників з приходом до влади Партії регіонів переляк замінив усі інші почуття та інстинкти, зал про всяк випадок був заповнений «з перевиконанням плану» - люди стояли в проходах.

Крім того, треба відзначити, що майже за дві години до приїзду кандидата-чиновника міліція провела «зачистку місцевості»: усі автомобілі, що були припарковані на узбіччі дороги (без порушень ПДР), ДАІшники «люб’язно попросили» переїхати куди подалі, після чого весь центральний квартал міста заблокували патрульними машинами, рух транспорту пустили в об’їзд.

І ось нарешті розпочалося дійство!

Загриміли фанфари, яскраво загорілося світло на сцені, і на превеликий подив людей, що прийшли (добровільно чи примусово) на зустріч з кандидатом-мажоритарником і у переважній більшості є позапартійними або членами інших партій, на великому екрані телепроектора з’явився напис: «Вітаємо учасників районного форуму Партії регіонів!»

В президії, що розмістилася на сцені, присутні побачили Олексія Головка в оточенні місцевого керівництва: голови РДА Олександра Цисаренка та райради – Ганни Совгири.

Добре поставленим баритоном (це фірмова деталь усіх заходів регіоналів різних рівнів) невидимий Левітан з-за куліс оголосив: «Для презентації виборчої програми Партії регіонів до слова запрошується голова Чигиринської районної державної адміністрації Олександр Борисович Цисаренко!»

Peremoga-za-namyЧи то тому, що «Олександр Борисович» звучить менш велично, ніж «Сергій Борисович»,  чи то відчуваючи «люблячий погляд» обласного начальства на своїй спині, але місцевий «очільник» того дня був не в ударі. Промова була невиразною, Олександр Цисаренко навіть практично не вставляв займенник «Я», хоче він і полюбляє зазвичай це робити. З виборчою програмою Партії регіонів присутні так і не змогли ознайомитися – голова РДА видав декілька штампів про «подолання руїни» та «покращення життя вже сьогодні», пообіцяв, що в майбутньому, як окремо взятий Чигирин, так і країна в цілому будуть процвітати під керівництвом Партії регіонів. Від початку промови до її завершення голос керівника району поступово кріп, і на завершення свого спічу Олександр Борисович потужно і переконано  вигукнув: «Перемога буде за нами!»

Аплодисменти не заставили себе чекати. Чи то в Чигирині дійсно так люблять Партію регіонів і О.Цисаренка, чи то люди вже настільки вишколені, але аплодували вони досить гучно.

Після голови райдержадміністрації почали виступати «специально обученные люди» - оратори, що були відібрані за різними соціальними та професійними ознаками.

Засновник районної організації Партії регіонів Григорій Руденко розповів учасникам форуму про тяжку спадщину, що дісталася регіоналам від попередників: 15-процентне падіння ВВП та кабальний газовий договір. Він наголосив на тому, що лише завдяки Партії регіонів вдалося стабілізувати ситуацію та зупинити катастрофічне падіння економіки. Почесний регіонал Чигиринщини запевнив, що лише його рідна партія може ефективно управляти економікою країни. Григорій Руденко був єдиним, з чиїх уст того для вирвалася фраза, яка має бодай якесь відношення до програми ПР. Він пообіцяв, що поволі просуваючись «від стабільності до добробуту», Україна обов’язково матиме «позитивний результат».

Засновника партосередку на трибуні змінила директриса Рацівського НВК Галина Демчук. Вона, як це добре вміють усі гуманітарії, а особливо вчителі, в доволі квітчастих виразах розповіла про подвижницьку роботу районного начальства, подякувала за укладання соціальних угод, шкільні автобуси та комп’ютери. Окремо вона розповіла про виконане доручення Сергія Тулуба щодо підключення до мережі Інтернет бібліотеки (дарма, що ця програма почала діяти за часів президента Ющенка, а нинішня влада лише продовжила починання попередників).

Pozytsia-pidlabuznykaАле не тим запам’яталася присутнім промова Галини Іванівни. Багатьох «приємно вразило» уміння ораторки «тонко» наголосити на мудрості районного керівництва та особисто пана Головка, використовуючи афоризми відомих історичних персонажів. Надіємося, що начальство «зафіксувало прогин», і справи Рацівського НВК і особисто пані Демчук найближчим часом стрімко підуть догори.

Partiya-skazalaПотім «виправдовувати високу довіру» на трибуну вийшов керівник молодіжного крила районних регіоналів Богдан Бондаренко, який від імені очолюваної ним організації відрапортував про повну підтримку програми партії. Треба відмітити, що очі молодого чиновника горіли вогнем, і з усього було видно, що він дійсно щиро любить рідну партію і насолоджується своїм виступом. Дивлячись на обличчя слухачів, чомусь здалося, що вони не розділяли ентузіазму оратора.

Наступний виступаючий, а ним виявився директор історико-культурного заповідника «Чигирин» Василь Полтавець, на відміну від «молодіжника» Бондаренка, без надриву, меланхолійно прочитав зібранню мантру про добробут в країні та співпадіння слів регіоналів зі їхніми ж справами, після чого повернувся на своє місце.

«Розігрів» публіки було завершено, і закулісний диктор запросив до слова «винуватця торжества» Олексія Головка для презентації його виборчої програми.

Golovko-12-08-26Олексій Іванович, подивившись в зал з трибуни, розгледів в очах людей те, чого йому не було видно з президії. «Ви люди відповідальні, і вам не все одно, як розвиваються події в нашій державі», - озвучив побачене виступаючий, після чого відразу перейшов до своєї біографії.

 – Я – один з сімнадцяти, - повідомив О.Головко, маючи на увазі кількість претендентів на мандат депутата в 195-му виборчому окрузі. –  Я – людина команди і завжди працював в команді, - зазначив кандидат. – Тому, коли Сергій Борисович Тулуб запросив мене до себе в команду, я погодився, - розповів історію свого потрапляння в високі кабінети Олексій Іванович.

Треба зазначити, він довго не мучив присутніх в залі своєю промовою. Лаконічно розповів про те, де, коли і як працював, куди обирався. Не забув сказати, що не ідеальний і має певні недоліки, але постійно працює над їх виправленням.

Основна частина промови була присвячена сільському господарству, адже оратор позиціонує себе як фахівця саме у цій галузі. Олексій Головко повідомив, що область стабільно займає високі місця у загальнодержавному рейтингу по показниках с/г виробництва, зазначив, що ціни на цукор регіоналам вдалося знизити, і пообіцяв, що росту цін на крупи не буде, як би того не хотілося опозиції,  – область посіяла достатньо проса і гречки.

Що стосується безпосередньо виборчої програми, то про неї Олексій Іванович також скромно промовчав. Замість програми чигиринці отримали запевнення у тому, що потенційний нардеп буде всіляко відстоювати інтереси своїх виборців і готовий з кожним населеним пунктом укласти угоду та чітко її дотримуватись.

- Я виконаю усе, що пообіцяю кожному селу, - запевнив присутніх оратор.

На завершення заступник голови ОДА кинув у зал: «Якщо є запитання, прошу задавати». І на подив групи людей, які очікували саме цього моменту, він відразу розвернувся і впевненої ходою покрокував до столу президії. Вигуки обурення проігнорованих виборців заглушив гімн Партії регіонів, який грянув відразу по досягненні О.Головком вихідної позиції.

Нехай виборці вибачать, але ну геть не вписувалися підступні питання в гарно зрежисований сценарій партійного форуму!

Тож шоу завершилося без форс-мажорів, і трохи втомлений, але повеселілий електорат, стрімко рушив до виходу. Деінде серед публіки чулися критичні зауваження в бік організаторів політичного шоу та на адресу декого з ораторів.

Треба зазначити, що місцева влада, як могла, намагалася покращити настрій «учасників форуму». Відразу після завершення офіційної частини в парку ім.Шевченка розпочалася культурна програма. Масовістю ці заходи, на жаль, не відзначалися, бо усе відбувалося по вже давно «заїждженому», не цікавому чигиринцям сценарію: вручення грамот, пісні, танці, виставки…

А от водії того вечора, мабуть, не раз згадали «незлим тихим словом» Партію регіонів – працівники ДАІ перекрили усі підступи до парку Шевченка і пускали транспортні потоки в об’їзд. Особливо цьому були раді автомобілісти, яким довелося об’їжджати гулянку по вул.Паризької Комуни, покриття якої місцями нагадує танкодром.

Але місцевому партгоспактиву в складі керівництва РДА, районної, міської, сільських рад, керівників правоохоронних та судових органів, підприємств і відомств, директорів шкіл (коротше кажучи, усіх, хто буде потрібний Партії регіонів для досягнення позитивного результату на наступних виборах) з Олексієм Головком на чолі було не до проблем плебсу. Усі ці достойники (близько 100 осіб) зібралися в ресторані «Тясмин» і влаштували там, як казав незабутній Василь Макарович Шукшин, «забег в ширину, аккуратненький такой бардельеро».

Усе було як годиться: наїдки, питво, здравиці і на завершення – колективний виїзд на Замкову гору та потужний, коштовний феєрверк.

Тож можна вважати, що презентація програми Партії регіонів в районі в цілому вдалася.

 

Programa-KPSS


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+1 #12 чигиринець 06.09.2012 10:07
Головко-це пробний варіант регіоналів.Ставку вони будуть робить на ЗУБИКА за допомогою Душейка та деяких "псевдооползиціонерів ". Головне для регіонів -недопустити в парламент ГРЕСЯ.
 
 
+1 #11 Ремарка 31.08.2012 09:56
Цитую М.М.А.:
В атмосфері загального "одобрямсу" чигиринської преси почути альтернативну думку про події в районі можна тільки на "Ремарці". Жаль, що пишуть мало.

Мало пишемо, тому що люди не дуже активні. На сайті зліва є кнопка "Додати новину". Як тільки читачі почнуть активніше повідомляти про події (це можна робити цілком анонімно), почне з'являтися більше цікавих статей.
 
 
+1 #10 М.М.А. 31.08.2012 09:33
Цитую Адольф:
А бачили спецвипуск "Провінційної хроніки", ото Малий прогнувся на повну, основна тема: "каму на русі жіть харашо". А лизнув як з прогибом Цисаревич тричі привітав народ в одній газеті.

В атмосфері загального "одобрямсу" чигиринської преси почути альтернативну думку про події в районі можна тільки на "Ремарці". Жаль, що пишуть мало.
 
 
+3 #9 О.ЧУПРИНА 31.08.2012 09:20
Коли я спробував задати Головкові конкретне питанню організатори виконали Гімн України.Бояться вони дискусії.
 
 
+5 #8 Свідок 27.08.2012 23:13
Цитую Адольф:
А бачили спецвипуск "Провінційної хроніки", ото Малий прогнувся на повну, основна тема: "каму на русі жіть харашо". А лизнув як з прогибом Цисаревич тричі привітав народ в одній газеті.

Читали. Шедевр! Так а що Ви хотіли? Начальник штабу регіоналів Воронов - випускаючий редактор.
Так не тільки Малий, усі в Чигирині подуріли - лизали зад Калашникову, лижуть Цисаренку. Ні гордості, ні честі, ні совісті. Таке скотство! Начальство вірно служить регіоналам, а простий люд мовчить, терпить, тягне ярмо. Може, хоч у виборчій кабінці випрямлять спину.
 
 
+5 #7 Адольф 27.08.2012 23:00
А бачили спецвипуск "Провінційної хроніки", ото Малий прогнувся на повну, основна тема: "каму на русі жіть харашо". А лизнув як з прогибом Цисаревич тричі привітав народ в одній газеті.
 
 
+6 #6 місцевий 27.08.2012 16:36
Думаю, що Ви помиляєтесь... Цим і кусок полізе і до куска наллється! І плювали вони на простий люд з його проблемами чи потребами... куди не глянь, фотографії очільників і здобутків. А реально, якщо хочете, щоб привітали: готуйте собі подарок та ще й квіти свої принесіть... А Ми вам їх вручимо і фото із коментарем, що ятрить душу, на перші шпальти газет в перелік "Досягнень правлячої партії" . Вже тошнить від цих фотографій і здобутків... Треба почиться як із пальців видувать свої досягнення і перемоги на фоні подальшого зубожіння народу... Ситуація патова: керівник кожної служби трясеться як листок і біжить виконувать бо звільнять або доведуть до лікарні... а в кожного ж сім"я... Тут тільки озброюватись і стрілять показово... інакше мабуть не вибратись...
 
 
+7 #5 Василь 27.08.2012 13:10
Цитую місцевий:
Як завжди: організоване для керівництва району і відповідно "Правлячої партії" (читай крадучої і гребущої все, що око бачить навколо)... Людей женуть як скот під загрозою звільнення з роботи... із знайомих учасників "святкування" здерли по 200 грн. на ресторон... Так сказать несли радість в маси!!!

І хтось ще буде голосувати за цю партію?
 
 
+9 #4 місцевий 27.08.2012 12:55
Як завжди: організоване для керівництва району і відповідно "Правлячої партії" (читай крадучої і гребущої все, що око бачить навколо)... Людей женуть як скот під загрозою звільнення з роботи... із знайомих учасників "святкування" здерли по 200 грн. на ресторон... Так сказать несли радість в маси!!!
 
 
+11 #3 Адольф 27.08.2012 00:23
Цікаво!!! Дебілу в якому кабінеті прийшла в голову думка відсвяткувати "День Незалежності",як про це говорили ЧИГИРИНЦІ, на 2 дні раніше всієї України?
З чиєї кишені службовці та працівники отримали зарплату, зігнані як скот на задоволення его вельможного чиновника?
В яку суму обійшовся банкет на честь кандидата та хто за ного платив?
Які збитки завдані державі цими подіями, чи понесе за це хтось покарання, крім ЧИГИРИНЧАН?
 
 
+17 #2 Василь 26.08.2012 23:00
Нехай гуляють, поки гуляється, бо скоро - на біржу.
 
 
+7 #1 Перехожий 26.08.2012 22:50
Чули б наші фюрериі які реальні "симпатії" виражали учасники форуму після його закінчення, то і кусок у горло не поліз би під час банкету.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Зенітка Як Партія регіонів та О.Головко презентували свою програму в Чигирині