Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Сторінки
На Черкащині в лотерею виграли мільйон гривень
25.02.2019  |  Додати коментар  |  Сторінки
На Черкащині в лотерею виграли мільйон гривень

24 лютого у державній лотереї "Лото-Забава" гравець, який придбав квиток у Черкаській області, виграв один мільйон гривень.

Про це йдеться на сайті МСЛ.

Гравець закреслив три лінії з двома пільговими підковками. Виграшний білет: №53448.

Редакція сайту РЕМАРКА remarka.net.ua відкриває новий проект «ЗА ЧЕСНІ ВИБОРИ»
06.09.2014  |  Додати коментар  |  Сторінки
Редакція сайту РЕМАРКА remarka.net.ua відкриває новий проект «ЗА ЧЕСНІ ВИБОРИ»

Редакція сайту РЕМАРКА remarka.net.ua відкриває новий проект «ЗА ЧЕСНІ ВИБОРИ». Приймаємо від авторів аналітичні статі, репортерські розслідування, …присвячені виборам у Верховну Раду України. Для публікацій на нашому сайті.

Ваші спостереження за політичним життям Черкащини, ваші думки, ваші погляди для нас важливі. Зв’язуйтесь з нами, на кожне звернення ми відповімо.

З повагою редактор сайту Ігор Бондаренко.

Почта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Телефон: 0937887019

06.08.2014  |  Додати коментар  |  Сторінки
Володимир Зубик підтримав народний хор і допоміг дитсадку

Народний хор із села Великі Канівці Чорнобаївського району не новачок на щорічному Всеукраїнському фестивалі української народної пісні «Серпневий заспів».

У 2013 році він посів на конкурсі друге місце, з оптимізмом готувалися і до цьогорічної участі. Та через брак коштів поїздка виявилася під загрозою зриву. Але ця історія мала щасливий кінець. Дізнавшись про те, що народний хор переживає фінансові проблеми, зарадити біді зголосився народний депутат Володимир Зубик. Меценат завжди підтримує митців тож і тепер без вагання надав шістнадцять тисяч гривень на поїздку, допомігши хору вдруге реалізувати мрію - побувати на фестивалі імені Юрія Штельмаха в Іллічівську, що на Одещині.

- Зараз митцям важко. Особливо сільським, тож вважаю за честь підтримувати самобутні колективи,- розмірковує народний депутат Володимир Зубик. - Такі хори, як у Великих Канівцях, є хранителями різнопланової і глибоко душевної народної пісні. Вони не дають їй згаснути під натиском новомодних стилів. Тому їм честь і хвала.

Нещодавно народний депутат Володимир Зубик залишив благородний «слід» і в Черкаському дитсадку №65 «Котигорошко». Нині тут роблять ремонт. Клопоту вистачає: матеріали дорожчають, коштів обмаль, тож доводиться адміністрації непросто. Хоча для колективу установи немає другорядних питань, та на першому місці харчоблок. Саме під час його ремонту й виникла проблема. Забракло коштів на фарбу.

- Перебрала в голові різні варіанти, а задачка не розв’язується, - розповідає завідувачка Ольга Григораш. - Зрештою, згадала про нашого благодійника - Володимира Володимировича. Подумала, раніше допоміг відремонтувати асфальтне покриття на подвір’ї дитсадка, на новий рік та до дня захисту дітей подарував нам іграшки, то й тут не відмовить.

Каже, на звернення по допомогу в громадській приймальні народного депутата відреагували відразу.

- Ми навіть одержали більше ніж просили. Після ремонту приміщення виблискує як нова копійка.

* на правах реклами

Ви на сторінці: Головна Сторінки