Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Народний хор із села Великі Канівці Чорнобаївського району не новачок на щорічному Всеукраїнському фестивалі української народної пісні «Серпневий заспів».

У 2013 році він посів на конкурсі друге місце, з оптимізмом готувалися і до цьогорічної участі. Та через брак коштів поїздка виявилася під загрозою зриву. Але ця історія мала щасливий кінець. Дізнавшись про те, що народний хор переживає фінансові проблеми, зарадити біді зголосився народний депутат Володимир Зубик. Меценат завжди підтримує митців тож і тепер без вагання надав шістнадцять тисяч гривень на поїздку, допомігши хору вдруге реалізувати мрію - побувати на фестивалі імені Юрія Штельмаха в Іллічівську, що на Одещині.

 

2014-08-06-Zubuk-1

 

- Зараз митцям важко. Особливо сільським, тож вважаю за честь підтримувати самобутні колективи,- розмірковує народний депутат Володимир Зубик. - Такі хори, як у Великих Канівцях, є хранителями різнопланової і глибоко душевної народної пісні. Вони не дають їй згаснути під натиском новомодних стилів. Тому їм честь і хвала.

Нещодавно народний депутат Володимир Зубик залишив благородний «слід» і в Черкаському дитсадку №65 «Котигорошко». Нині тут роблять ремонт. Клопоту вистачає: матеріали дорожчають, коштів обмаль, тож доводиться адміністрації непросто. Хоча для колективу установи немає другорядних питань, та на першому місці харчоблок. Саме під час його ремонту й виникла проблема. Забракло коштів на фарбу.

- Перебрала в голові різні варіанти, а задачка не розв’язується, - розповідає завідувачка Ольга Григораш. - Зрештою, згадала про нашого благодійника - Володимира Володимировича. Подумала, раніше допоміг відремонтувати асфальтне покриття на подвір’ї дитсадка, на новий рік та до дня захисту дітей подарував нам іграшки, то й тут не відмовить.

Каже, на звернення по допомогу в громадській приймальні народного депутата відреагували відразу.

- Ми навіть одержали більше ніж просили. Після ремонту приміщення виблискує як нова копійка.

 

 2014-08-06-Zubuk-2  2014-08-06-Zubuk-3

 * на правах реклами


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 
Ви на сторінці: Головна Сторінки Володимир Зубик підтримав народний хор і допоміг дитсадку