Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Жителі області спільно з міжнародними експертами писатимуть стратегію розвитку Черкащини до 2030 року
06 серпня 2014, 09:13 Друк

2014-08-06-ForumУ якому напрямі розвиватиметься Черкаська область найближчими десятиліттями, які галузі матимуть пріоритет, як зміниться життя громади – залежить від кожного з нас. Саме мешканці Черкащини матимуть змогу збудувати Стратегію економічного розвитку Черкаської області до 2030 року в ході міжнародного зібрання – стратегічної сесії з економічного розвитку. Для небайдужих краян це є унікальним шансом вписати свої ідеї в розвиток рідної землі.

У Черкаській області вже діють безліч різноманітних програм, прийнятих керівництвом області в попередні роки. Експерти відзначають, що вони були даниною свого часу і більшість із них не призвели до позитивних зрушень у галузях економіки або соціальної політики, інколи документи навіть суперечать один одному.

Задля справжніх змін необхідний кардинальний підхід. Настав час діяти по-новому і для системного зрушення створити перший дієвий документ – Стратегію економічного розвитку області. Саме з нього визначатиметься низка дієвих програм та заходів економічного розвитку області.

Стратегічний підхід до розвитку цілого регіону – не новина в цивілізованому світі. Такі документи давали старт економічним «проривам» «новачків» у доволі стислий період. Але важливим фактором ефективності документу є його глибоке обґрунтування громадою.

З цією метою, 15-16 серпня в Черкасах відбудеться стратегічна сесія «Децентралізація: створення стратегії економічного розвитку Черкаської області 2030». Цей захід є логічним продовженням Саміту Миру, який відбувся в м.Києві, у липні. Проведення дводенної сесії організовується Громадянським рухом «За процвітання Черкащини» в тісній співпраці з Черкаською обласною державною адміністрацією. До участі запрошується широке коло фахівців-економістів, управлінців, громадських діячів, керівників підприємств та підприємців з усіх куточків Черкащини. До розробки черкаської економічної стратегії залучені експерти зі Сполучених Штатів, Польщі, Македонії. Організовується форум Стратегічного розвитку у співпраці Черкаською обласною державною адміністрацією і Громадянським рухом.

- Сьогодні у черкащан є унікальний шанс вписати свої ідеї в розвиток рідного краю, від нашої відповідальності залежить, яким буде майбутнє Черкащини, – зазначила голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна.

За даними співорганізаторів, на стратегічну сесію очікується участь понад 250 осіб.

Якщо Ви особисто маєте пропозиції до Форуму, ідеї та розробки до Стратегії економічного розвитку, телефонуйте за номером 063 979 97 26 та пишіть за адресою м. Черкаси, а/с 229, або на електронну адресу співорганізатора Форуму – Громадянського руху «За процвітання Черкащини»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+4 #4 Д.Е.Н. Професор 01.09.2014 16:29
Все це дуже цікаво,але не для фахівців-управлінців.
 
 
+10 #3 здивований 07.08.2014 20:50
А ще буде цікаво коли в 15-00 понеділка 11.08 буде зустріч пані Наталі Нетовкіної в РДА,а в 14-30 того ж дня в ДК буде зустріч із Володимиром Зубиком.Куди будуть бігти можновладці? :P
 
 
+5 #2 СЕЛЯНИН 07.08.2014 13:52
Уже починаю ПРЫСИДАТЫ як уси Чтобы получилось одноголосно На арене все теже поэтому и результат заранее предсказуем ПРЫСИДАЕМ!
 
 
-3 #1 Гайдамака 07.08.2014 12:02
Нарешті почали думати про розвиток області з прицілом на майбутні 15 років!
А то при Тулубі понайприймали різної лабуди, яка ні до чого не тулиться, все робилося тільки для галочки і звітів Калашнікових-Цісаренок.
Дай Боже щоб Черкащина нарешті очистилася від минулого і рухалася в майбутнє!
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ТЕМИ Губернські вісті Жителі області спільно з міжнародними експертами писатимуть стратегію розвитку Черкащини до 2030 року