Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Прокурор області просить посприяти розслідуванню злочинів часів Революції Гідності
13 березня 2015, 11:24 Друк

Прокуратура Черкаської області черговий раз запрошує громадськість, всіх можливих очевидців, потерпілих, а також представників засобів масової інформації регіону посприяти розслідуванню кримінальних проваджень, пов’язаних з проведенням акцій протесту під час подій Революції Гідності. 

Прокуратура області продовжує активно вживати заходів для повного і всебічного розслідування кримінальних проваджень, пов’язаних з проведенням акцій протесту під час подій Революції Гідності та притягнення усіх винних осіб до відповідальності.

У зв’язку цим черговий раз запрошуємо громадськість, всіх можливих очевидців, потерпілих, а також представників засобів масової інформації регіону посприяти слідству, надавши свідчення та наявні фото-відеоматеріали з метою збирання доказів у вказаних кримінальних провадженнях.

З інформацією просимо звертатись до слідчого відділу прокуратури області за тел. 37-15-74, 54-43-40 та правоохоронних органів.

З повагою 

Прокурор Черкаської області Юрій Шеремет.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ТЕМИ Місцеві новини Прокурор області просить посприяти розслідуванню злочинів часів Революції Гідності