Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Сотні АТОвців освятили зброю на Чигиринщині (ФОТО)
27 квітня 2015, 12:46 Друк

Сотні бійців, які ще два дні тому були на сході, сьогоді приїхали до Чигирина, аби вшанувати героїв Холодного Яру. Під оплески та вигуки “Героям Слава” одним строєм, тримаючи свої бойові стяги, вони піднялися на Замокову гору. Вже завтра більшість з них знову відправляться на передову, та нині вони проймаються звитягою героїв Холодного Яру.

На невеликому бастіоні Дрошенка зібралися бійці “Азову”, “Айдару”, “Легіону Свободи”, “Правого сектору”, “Карпатської Січі”, батальону ім. Кульчицького, батальону “Чернігів” та інші захисники країни. Про це пише ПроВсе.

Коли Патріарх Філарет проводив молебінь за Україну, вони молилися разом з ним.

– Ми добре знаємо, що наміри агресора не обмежуються ні Кримом, ні Донбасом, ні навіть Україною. Агресор хоче повернути собі славу наддержави. І заради цієї мети готовий йти на все, – сказав Патріарх. – Україна – не є їхньою кінечною метою. Це свідчить, що Росія хоче розгорнути третю світову війну. Але вони забувають, що над нами Бог. А Бог тільки там, де панує добро та правда. А де зло – там Бога немає, тому й їхньої перемоги не може бути.

Філарет наголосив, що перемога може бути тільки за Україною.

– З нами Бог, тому ми переможимо. І ми молимося за це. Вся Україна молиться на наших славних воїнів, які проявляють нездоланну мужність, – зазначив Партіарх.

– Вони розпочали цю війну, але ми дамо їм відсіч. Завдання нашого покоління – знищити це зло, – майже в один голос на Чигиринській землі заявляють бійці.

Командир батальйону “Полтава”  Юрій Анучин сам родом з Полтавщини, але до Холодного Яру приїхав прямісінько з-під Маріуполя. На Чигиринщині він вперше. Юрій один з тих, хто сьогодні отримав орден “Холодний Яр”. До слова, такі нагорди отримали всі присутні легендарні комбати, серед яких був названий і Дмитро Ярош.

– Наш батальйон постійно на передовій. Тому така відзнака – це для нас велика нагорода та пам’ять про хлопців, – каже Юрій.

Згадує він і про так зване перемир’я, кажучи, що на його пам’яті це вже четверта спроба домовлянь  з ворогом.

– Але там, де знаходяться мої бійці, ніякого перемир’я немає. А на війні я вже рік. Вже завтра повернемося на свої бойові позиції, сьогодні ж хочемо побачити всі славетні місця Чигиринщини.

Серед присутніх і командир другої роти штурмовго батальйону “Айдар” Ігор Лапін із позивним “Зола”, який до того ж ще й народний депутат України:

– Я перший раз на Чигиринщині. Сьогодні тут зібрався цвіт нації і для мене велика честь бути тут. Це значиме місце для українців.

Фото - ПроВсе.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 и.игорь 01.05.2015 15:51
да хэрои еще те,клоуны ряженые .-тэатэр айдар гастролюе по нэньке
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ТЕМИ Місцеві новини Сотні АТОвців освятили зброю на Чигиринщині (ФОТО)