Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«До сліз проймає все, що тут відбувається» - другий день ушанувань Героїв Холодного Яру зібрав патріотів з усієї країни
27 квітня 2015, 10:50 Друк

Паломників із усієї України приймали село Мельники та хутір Буда. Там минув другий день ювілейних ушанувань героїв Холодного Яру.

Попервах учасники заходу помолилися за Україну та загиблих бійців – як минувшини, так і сьогодення – біля меморіалу Героям Холодного Яру. Серед люду, як і напередодні, були військовики з добровольчих формувань.

– Ми не народжені тут, у Холодному Яру, – каже боєць батальйону «Айдар» із позивним «Гриць». – Однак його дух проник у нас. Ми пам’ятаємо героїчних пращурів і відповідальні перед своїми дітьми. Тому боротимемося до перемоги!

Потому всі охочі рушили до могили головного отамана Холодного Яру Василя Чучупака, а також до місця його загибелі, аби віддати шану. Біля Гайдамацького ставу ж відкрили новий пам’ятний знак. Тут у свій час гайдамаки освячували свою зброю. Те ж нині повторили їхні нащадки. А на території Мотронинського монастиря в цей час освячували нововстановлений пам’ятник сотникові Іванові Компанійцю. Не забули цього дня і про героїв Небесної сотні. Їх ушанували на хуторі Буда. Тут біля храму Праведного Петра Багатостраждального (Калнишевсього) у свій час з’явився перший в Україні пам’ятник загиблим під час Революції Гідності.

– Я на Чигиринщину приїхала аж із Одеси, – розповідає відвідувачка заходу Наталія Сич. – І воно було того вартим. Тут панує невимовна патріотична атмосфера. Правду кажуть, що Холодний Яр єднає Україну. До сліз проймає все, що тут відбувається.

Бійці, а також ті, хто всіляко прославляє Україну, отримали з рук голови Черкаської ОДА ювілейні відзнаки «Холодний Яр». Лише другий рік до організації вшанувань холодноярівців долучається обласна влада. А вони вже двадцяті за ліком.

– Холодний Яр справді живий, – говорить Юрій Ткаченко. – Він, як ніколи, об’єднав цьогоріч силу-силенну патріотів. Кращих синів-холодноярівців шанують кращі сини сьогодення. У нас є воля, козацький дух і жага свободи. Така нація непереможна!


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 и.игорь 01.05.2015 15:47
даааа,у айдаровцев герои лузеры(бандеровцы.чучупаки всякие) которые когда-то проиграли,и сами проиграли уже пошла их зачистка на Украине-они сделали свое и уже ненужны,это уже было в истории (см.отряды Рэма)
тот кто плохо знает историю повторяет ее при жизни на практике и обычно с печальным для себя итогом
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ТЕМИ Місцеві новини «До сліз проймає все, що тут відбувається» - другий день ушанувань Героїв Холодного Яру зібрав патріотів з усієї країни