Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Проекти відродження Чигиринщини представлять на розсуд інвесторів у столичному Мистецькому Арсеналі
30 квітня 2015, 18:09 Друк

За ініціативи голови Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталії Нетовкіної, в Національному комплексі «Мистецький Арсенал» (вул.Лаврська, 10-12) 13 травня о 19.00 розпочнеться презентація проекту «Чигирин – місце народження нової нації». На захід запрошено зарубіжних інвесторів,  бізнесменів, меценатів, відомих та успішних українців – пише ГромЧе.

У виставковому павільйоні Мистецького Арсеналу гостей зустріне потужна експозиція, що відкриє історичний пласт розвитку козацького краю, та продемонструє його  майбутнє. Гостям представлять ряд проектів, покликаних перетворити забутий козацький край на справжнє місце сили для кожного українця. Тематика проектів – від забезпечення цікавого та неординарного відпочинку для туристів до зведення у районі потужних підприємств. Йдеться про готові проектні рішення зі створення у найбільш мальовничих місцях району кластеру «зелених» садиб,  готелю нового формату «Мамаїв Дуб», будівництва свинокомплексу високої потужності для забезпечення потреб у продукції та робочих місцях для місцевого населення. У тренді є також розроблена концепція зі створення у районі потужного і новітнього виробництва біопалива.

Проекти розвитку інфраструктури та виробництва стануть гідним обрамленням для справжньої коштовності – проекту новітньої Школи-ліцею закритого типу. Місце обрано не випадково: адже Чигиринщина з її багатовіковою історією, історичними пам’ятками, неймовірною природою та цілющими джерелами є найкращим середовищем для виховання нового покоління української нації.

Кошти на проекти відродження Чигиринщини залучатимуть двома шляхами – пропонуючи інвесторам вже готові до реалізації проекти, та від продажу запрошень на презентацію вартістю 1000 гривень з особи. По завершенню презентаційної частини, гостей чекає незабутній вечір національної музики від гурту KOZAK SYSTEM, ILLARIA, гурту VRODA та інших артистів, забави та частування автентичними чигиринськими стравами і напоями.

Проект відродження Чигиринщини на початку березня в УНІАН презентувала ініціативна група експертів і громадських діячів: декан KMBS Олександр Саврук, член Експертної Ради при Комітеті Верховної Ради України з питань молодіжної політики, спорту та туризму, викладач Школи Власників Бізнесу Юлія Алексєєва, голова громадської організації Громадянський рух «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна, український театральний режисер і продюсер Сергій Проскурня.

Як зазначає голова громадської організації «Громадянський рух «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна, інструментарієм проекту є публічно-приватне партнерство, нові кластери, та екосистеми. Драйверами нового розвитку Чигиринського району стануть туризм, освіта, розвиток підприємницького потенціалу. Влада Чигиринського району засвідчила свою підтримку громадських ініціатив з відродження козацького краю,  підписавши 21 квітня відповідний меморандум про повне та всебічне сприяння майбутнім інвесторам.

– День Чигиринщини в Мистецькому Арсеналі має стати унікальною подією – точкою, від якої розпочнеться зворотній відлік для Чигиринщини – від депресивного регіону, до першої столиці країни. Проектів подібного масштабу Україна ще не знала! І сьогодні у кожного свідомого українця є цей єдиний в житті шанс – долучитися до цієї спільної справи, стати частиною чогось великого та значущого аби зрештою подарувати своїм нащадкам місце сили – місце українського духу, – зазначає ініціатор проекту Наталія Нетовкіна.

Початок презентації проекту «Чигирин. Місце народження нової нації»: 13 травня о 19.00, вул.Лаврська 10-12.

З організаційних питань звертатися до Любові Рубан (067) 709 49 47


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ТЕМИ Місцеві новини Проекти відродження Чигиринщини представлять на розсуд інвесторів у столичному Мистецькому Арсеналі