Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Віктор Ющенко на Чигиринщині отримав відзнаку та обіцяв сприяти у створенні козацького збройного формування
05 травня 2015, 10:47 Друк

4 травня на Чигиринщину завітав екс-президент України Віктор Ющенко. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив отаман вільного козацтва Холодного Яру, боєць "Айдару" Олег Островський.

Приїхав колишній президент разом із родиною. Відвідавши в Суботові Іллінську церкву, він заїхав також до хутора Буда. Окрім того Віктор Ющенко відвідав храм "Святого Праведного Петра Багатостраждального (Калнишевського). 

«Там він поспілкувався з настоятелем - протоієреєм Василем Циріль, який розповів про історію будівництва храму та життя Петра Калнишевського (останнього кошового Запоріжської січі). Біля "символічної могили Калнишевського" гості вшанували пам’ять святого. Разом з родиною В. Ющенко пом’янув бійців, які загинули за волю України», – пише Островський.

Супроводжував екс-президента  ректор Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, а в минулому – голова обласної адміністрації Олександр Черевко. За дорученням нинішнього керівництва області він вручив Віктору Ющенку ювілейну відзнаку "Холодний Яр".

Окрім того, разом із козаками екс-президент обговорив питання  створення " Козацького Добровольчого батальону", який буде підпорядкований Міністерству Оборони.

«В ньому зможуть проходити військову службу козаки-добровольці. В майбутньому він стане елітою Збройних Сил України. Віктор Андрійович пообіцяв сприяти в "проштовхуванні" цього питання разом із «Законом про Козацтво», – написав Олег Островський.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ТЕМИ Місцеві новини Віктор Ющенко на Чигиринщині отримав відзнаку та обіцяв сприяти у створенні козацького збройного формування